Co Captain Marvel będzie robić na planecie Torfa? Pojawił się opis jednej ze scen nowego filmu Marvela

Sergiusz Kurczuk
11.09.2018 15:47
Co Captain Marvel będzie robić na planecie Torfa? Pojawił się opis jednej ze scen nowego filmu Marvela Fot. kadr z filmu Captain Marvel

Jedna ze scen w filmie „Captain Marvel” ma dotyczyć misji oddziału Starfroce na planetę Torfa. 

„Captain Marvel” to pierwsza produkcja Marvel Studios, w której postacią jest superbohaterka. W Carol Danvers wcieli się Brie Larson. Na początku września zaprezentowano zbiór kadrów i zdjęć z planu filmowego. Fani w końcu mogli dowiedzieć się co nieco na temat fabuły najnowszego filmu Marvel Studios. To jednak nie koniec rewelacji. Magazyn „Entertainment Weekly” zaprezentował opis jednej ze scen, która pojawi się w „Captain Marvel”

„Captain Marvel” - co wydarzy się w filmie Marvela?

Z zaprezentowanych zdjęć wynika, że tytułowa bohaterka będzie dowodzić grupą wojowników Kree. Specjalny odział o nazwie Starforce, będzie miał specjalną misję. Opis sceny dotyczy właśnie tego zadania. Informacja o fabule filmu pojawiła się w sieci dzięki jednemu z redaktorów serwisu Comic Book Movie. Rochi Sion zamieścił na swoim Twitterze zdjęcie jednej ze stron „Entertainment Weekly”. 

Scena kręcona w Kalifornii będzie rozgrywać się na planecie Tofra. Starforce z Kapitan Marvel na czele udają się na Torfę z początkowo dość łatwą misją. Szybko okazuje się, że nie wszystko poszło z planem. Komunikatory Starforce przestały działać, a pole widzenia skutecznie ograniczyła gęsta mgła. Celem misji był zaginiony szpieg. Początkowo drużynę prowadzi bohater grany przez Jude'a Law, ale z czasem dowodzenie przejmuje Carol.

Opis jest wyrwany z kontekstu i trudno przewidywać, co się wydarzy później. Nie wiadomo też, w którym miejscu na osi czasu ten fragment jest umiejscowiony. Internauci podejrzewają, że opis to w rzeczywistości atak zmiennokształtnych Skrulli, którzy są głównymi przeciwnikami w filmie „Captain Marvel”. Sama planeta Torfa występuje w komiksach Marvela, ale nie grała kluczowej roli. Była miejscem, gdzie Galaktyczna Rada lokowała kosmicznych uchodźców

„Captain Marvel” - kiedy premiera?

Prawdopodobnie opisana scena pojawi się w pierwszym zwiastunie filmu. Według plotek zapowiedź ma trafić do sieci jeszcze we wrześniu 2018 roku. Nie jest to jednak potwierdzona informacja. Na razie pozostaje nam czekać. Tak samo, jak na premierę filmu, który w USA ukaże się pod koniec lutego 2019 roku, a do Polski trafi w Dzień Kobiet - 8 marca 2019 roku. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.