Co Thor robił podczas „Wojny bohaterów”?

Robert Skowronski
29.08.2016 10:09
Co Thor robił podczas „Wojny bohaterów”? Fot. kadr z wideo

Nordycki bóg został pominięty w ostatniej odsłonie filmu o Kapitanie Ameryce, gdzie pojawiła się większość Avengersów. Co w tym czasie robił Thor?

W dziele w reżyserii braci Russo naprzeciwko siebie stanęły całe zastępy marvelowskich superbohaterów. Rozłam wśród herosów został spowodowany różnicami światopoglądowymi dotyczącymi tego czy rząd powinien sprawować kontrolę nad Avengersami, czy też lepiej by było, gdyby pozostawiono im wolna rękę.

Drużyna Kapitana Ameryki kontra drużyna Iron Mana. W obu składach wystąpili albo najsprawniejsi żołnierze lub też postacie obdarzone nadludzkimi mocami. Jednak wśród nich wszystkich zabrakło Thora granego przez Chrisa Hemswortha. Można oczywiście założyć, że był on pochłonięty innymi sprawami, które mógł zgotować mu jego brat, czyli Loki. Odpowiedź przynosi przedstawione na Comic-Conie 2016 wideo.

Okazuje się, że Thor wybrał się do Australii, aby zająć się kilkoma innymi rzeczami, bo jak powiedział sam superbohater:

Po prostu robię sobie przerwę. Mieliśmy te fajne przygody przy ratowaniu świata. Byłem wtedy szczęśliwy, ale potrzebowałem zrobić coś w międzyczasie, dlatego przyjechałem do Australii.

Okazuje się, że heros poznał tam niejakiego Darryla, który zaczął pełnić rolę jego sekretarki. Thor potrzebował przerwy, zaczął uczyć dzieci i przebywać w towarzystwie zwykłych śmiertelników. Nie oznacza to jednak, że zapomniał o przyjaciołach z Avengers, jednak ci pozostali obojętni na wysyłane im wiadomości.

Zobaczcie zabawne wideo, w którym pojawia się również Bruce Banner, czyli Hulk:

Całość powstała w ramach promocji nadchodzącego filmu „Thor: Ragnarok”, którego reżyserem jest Taika Waititi - ten sam, który przedstawił nam „Co robimy w ukryciu”. W udostępnionym wideo widać miłość twórcy do gatunku mockumentu i to samo poczucie humoru.

Według internetowych plotek „Thor: Ragnarok” przedstawi losy Thora i Hulka podczas ich wędrówki przez kosmos po tym, jak Hela (Cate Blanchett) wygnała nordyckiego boga z Asgardu. Premiera obrazu została zapowiedziana na 25 października 2017 roku. W filmie pojawią się również Anthony Hopkins, Tom Hiddleston czy też Idris Elba.

Czekacie na „Thor: Ragnarok”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.