Co by było, gdyby John Travolta zagrał Forresta Gumpa? DeepFake, którego już nie odzobaczycie [WIDEO]

26.06.2020 12:33
Co by było, gdyby John Travolta zagrał Forresta Gumpa? DeepFake, którego już nie odzobaczycie [WIDEO] Fot. Invision/Invision/East News

Gdy myślicie "Forrest Gump" przed oczami staje wam Tom Hanks? Co jednak, gdyby ikoniczna rola powędrowała do innego aktora?

Przeuroczy Forrest Gump to jedna z najbardziej ikonicznych ról w aktorskim dorobku Toma Hanksa. Jednak, czy wiecie, że początkowo do tej roli przymierzany był John Travolta? Jeden z internautów postanowił sprawdzić, jak gwiazdor "Pulp Fiction" sprawdziłby się w filmie Roberta Zemeckisa.

Co by było, gdyby John Travolta zagrał Forresta Gumpa? 

Czy Travolta byłby lepszym Forrestem niż Hanks? Cóż, oceńcie to sami:

Trzeba przyznać, że tytułowy bohater w tym wydaniu prezentuje się dość... przerażająco. Na pochwałę zasługuje jednak montaż - twarz Johna Travolty niemal doskonale pasuje do wykorzystanych kadrów z filmu!

Jeśli lubicie DeeFake'i, koniecznie zajrzyjcie na naszą stronę. Znajdziecie u nas m.in. bohaterów Marvela jako postacie z "Czarnoksiężnika z krainy Oz", Anakina Skywalkera w wykonaniu Leonardo DiCaprioBeatlesów w obsadzie "Władcy Pierścieni", a nawet... Jasia Fasolę jako modelkę Diora.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.