20.12.2019 09:56

Co by było, gdyby Leonardo DiCaprio zagrał Anakina Skywalkera? Zobacz niesamowity Deepfake [WIDEO]

Jednym z kandydatów do roli młodego Anakina Skywalkera był Leonardo DiCaprio. Jak oscarowy aktor prezentowałby się w roli z "Gwiezdnych Wojen"? Obejrzyjcie niesamowity Deepfake i przekonajcie się sami.

Leonardo DiCaprio as Anakin Skywalker in the Star Wars Saga - Deepfake Theater
foto: Collider Videos/YouTube

Prequele oryginalnej trylogii "Gwiezdnych Wojen" nie należą do najbardziej udanych produkcji Lucasfilm. Jednym z głównych zarzutów była drewniana gra aktorska Haydena Christensena. Niewiele osób wie, ale jednym z aktorów branych pod uwagę był Leonardo DiCaprio. Wielu fanów "Star Wars" żałuje, że oscarowy gwiazdor nie przyjął angażu, ponieważ uważają, iż zdecydowanie wyszłoby to na korzyść trylogii. O tym, jak prequele wyglądałby z DiCaprio w jednej z głównych ról, możemy przekonać się, dzięki bardzo udanemu Deepfake'owi.

Prequele "Gwiezdnych Wojen" z Leonardo Di Caprio w roli Anakina

Nowe technologie pozwalają wcielić w życie najdziksze fantazje fanów kina. Dzięki Deepfake'om możemy zobaczyć, jak Jim Carrey wyglądałby jako Jack Torrance z "Lśnienia", Tom Cruise jako Iron Man, czy Bruce Lee w roli Neo z "Matrixa". Do tego zaszczytnego grona dołącza DiCaprio jako młody Anakin. W zasadzie nie tylko młody. Zresztą przekonajcie się sami.

DiCaprio wciela się nie tylko w kilkuletniego Anakina z "Mrocznego widma", ale również jako nastolatek z kolejnych dwóch części, a nawet Darth Vader z oryginalnej trylogii. Za Deepfake odpowiedzialny jest serwis Collider, który od jakiegoś czasu powołuje do życia ciekawe przeróbki. Osoby z Collider Videos stworzyły między innymi zabawne wideo z Georgem Lucasem oceniającym zwiastun IX epizodu "Gwiezdnych Wojen".

Foto: Shutterstock
Foto: Shutterstock
Przeczytaj także Michael Jackson chciał zagrać najbardziej znienawidzoną postać w historii "Gwiezdnych wojen"

Czy DiCaprio pasowałby do roli bardziej niż Christensen?

Kto bardziej pasowałby do roli Anakina Skywalkera?

Na to pytanie możecie odpowiedzieć w naszej sondzie. Czas jednak pozostawić prequele "Star Wars" w tyle, bo obecnie na tapecie jest zakończenie kosmicznej sagi, które trafiło na ekrany kin na całym świecie.

Jim Carrey jako Jack Torrance
Jim Carrey jako Jack Torrance
Przeczytaj także Jim Carrey jako Jack Torrance w "Lśnieniu". Który aktor pasuje bardziej do tej roli?

"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" - kiedy premiera?

Film J.J. Abramsa trafił już na ekrany kin na całym świecie 19 grudnia 2019 roku. W rolach głównych wystąpili Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong'o, Domhnall Gleeson, Kelly Marie Tran, Joonas Suotamo, Billie Lourd, Keri Russell, Matt Smith, Anthony Daniels, Mark Hamill, Billy Dee Williams, Naomi Ackie, Richard E. Grant oraz pośmiertnie Carrie Fisher.

Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi
Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi
Przeczytaj także "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" - czy w filmie powrócą Porgi?

Zobacz też: "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie", reż. J.J. Abrams [RECENZJA]

Tagi: News Leonardo DiCaprio Hayden Christensen Star Wars George Lucas