18.10.2019 12:28

Co by było, gdyby to Chris Hemsworth zagrał Aquamana? Powstał fanart

Zastanawialiście się kiedyś co by było, gdyby to odtwórca roli nordyckiego boga piorunów wcielił się w Króla Siedmiu Mórz w uniwersum DC?

Foto: ICHPL Imaginechina/Associated Press/East News
Foto: ICHPL Imaginechina/Associated Press/East News

Niepodważalnym jest, że Jason Momoa urodził się by zagrać Aquamana. Wiele osób wprost nie wyobraża sobie kogokolwiek innego w tej roli. Są jednak tacy, którzy "lubią sobie pogdybać", a owocami swojej pracy dzielą się za pośrednictwem Internetu. Jakiś czas temu, niejaki jscomicart zamieścił na Instagramie grafikę przedstawiającą Chrisa Hemswortha w roli Króla Siedmiu Mórz. Jak odtwórca roli Thora prezentuje się w nowym wcieleniu?

Co by było, gdyby to Chris Hemsworth zagrał Aquamana?

Trzeba przyznać, że sam pomysł jest dość ciekawy, a Chris ma odpowiednie warunki do wcielenia się w rolę Aquamana. W tym przypadku jednak wykonanie pozostawia wiele do życzenia. 

Foto: Invision/Invision/East News
Foto: Invision/Invision/East News
Przeczytaj także Co by było, gdyby to Natalie Portman zagrała Harley Quinn? Powstał fan art

Powstał jednak inny fanart, którego autorem jest znany grafik BossLogic. On również podjął się zadania, by umieścić Hemswortha w stroju Aquamana. Co więcej, dla równowagi, zamieścił również Jasona Momoę jako Thora

Foto: materiały prasowe Marvel
Foto: materiały prasowe Marvel
Przeczytaj także A gdyby Tom Hiddleston zagrał Jokera? Powstał ciekawy fanart

Powyższe fan arty pozostaną jednak tylko sferze wyobraźni, przynajmniej przez najbliższe lata. W 2022 roku ukaże się kontynuacja "Aquamana" z Momoą w tytułowej roli. Chris Hemwsorth powróci zaś jako Thor w filmie "Thor: Love and Thunder", który ukaże się 5 listopada 2021 roku

Zobacz też: Jak Idris Elba wyglądałby jako Czarny Superman? Powstał fanart 

Co sądzisz o Chrisie jako Aquamanie?

Tagi: Duperele Film Aquaman Jason Momoa Chris Hemsworth DC Universe