Co gdyby bohaterowie „Harry'ego Pottera” mieli Facebooka?

Robert Skowronski
24.11.2016 11:00
Co gdyby bohaterowie „Harry'ego Pottera” mieli Facebooka? Fot. kadr z wideo

Ach, te dzieciaki szaleją dziś na Facebookach. A gdy dodatkowo pochodzą z magicznego świata to przerasta to pojęcie zwykłego Mugola.

Bazując na wiedzy z książek i filmów o Harrym Potterze wiemy, że uczniowie Hogwartu nie korzystali z mediów społecznościowych. Ba, nawet ciężko było wypatrzeć jakikolwiek komputer czy smartfona. Wielka Brytania trzyma się tradycji i stawia na książki. Gdy zatem bohaterowie wykreowani przez J.K. Rowling dobrali się w końcu do klawiatur i Facebooka zadziała się istna apokalipsa.

Harry Potter to niemal celebryta w magicznym świecie, nic więc dziwnego, że ma swojego stalkera. Tym jest Zgredek, skrzat domowy, któremu młody czarodziej przywrócił wolność, a stworzonko w zamian przysięgło mu dozgonną przyjaźń. Ale jeżeli zaczyna się zakradać niezauważone do twojego domu i ma też fantazje seksualne na twój temat, to nie jest dobrze. Jeszcze gorzej robi się, gdy dzieli się tymi informacjami w publicznych postach. Tak z łatwością można stracić dziewczynę, a przecież pamiętamy, że Harry Potter to żaden Casanova, więc wątpliwe pozostaje to, że szybko znajdzie nowa partnerkę.

Mugole robią dzióbki do zdjęć. A czarodzieje i czarownice? W tym wypadku istnieje nieskończenie wiele możliwości w wyczarowywaniu różnych grymasów na swojej twarzy przy użyciu zaklęć.

W poniższym wideo pojawia się także Newt Scamander, czyli bohater filmu „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” oraz autor podręcznika do zajęć z Opieki nad Magicznymi Stworzeniami. Tym razem stworzył nową książkę, bardziej życiową. Poradnik podrywania dziewczyn... no i może nie tylko tego.

Zobaczcie co by było, gdyby bohaterowie z serii o Harrym Potterze mieli Facebooka:

Dostaliśmy już wcześniej obraz tego, czego należałoby się spodziewać gdyby bohaterowie Marvela, DC, „Gry o tron” oraz „The Walking Dead” mieli swoje profile na Facebooku.

Jak Wam się podoba wideo pokazujące facebookowe poczynania bohaterów serii o Harrym Potterze?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.