24.10.2016 12:06

Co gdyby bohaterowie „The Walking Dead” mieli Facebooka?

W świecie po apokalipsie zombie brakuje podstawowych środków potrzebnych do przetrwania, ale załóżmy, że wciąż działa internet, a życie w mediach społecznościowych toczy się jak gdyby nigdy nic.

Co gdyby bohaterowie „The Walking Dead” mieli Facebooka?
foto: kadr z wideo

John Cleese streścił już w zabawny sposób 6 sezonów „The Walking Dead”. Humorystyczne podejście do perypetii Ricka Grimesa i reszty ocalałych można znaleźć w poniższym wideo. Co prawda w świecie znanym z serialu nie ma zbyt wielu sytuacji do śmiechu, bo śmierć czyha na każdą z postaci na każdym kroku, ale jak widać w social mediach jest im całkiem wesoło i beztrosko.

Wspomniany wyżej Brytyjczyk z grupy Monty Pythona zauważył to samo co kanał The Warp Zone. Rick grany przez Andrew Lincolna ma tendencję do ciągłego wykrzykiwania imienia swojego syna. Czyni to samo również w komentarzach na Facebooku, zapomina też z jakiego względu ma polajkowane strony z ubraniami dla noworodków.

W ogóle moda odgrywa całkiem duże znaczenie w uniwersum „The Walking Dead”. Widać to po poście Meggie, która sugeruje, że beże będą najpopularniejszymi kolorami w najbliższym sezonie (tym modowym, nie serialowym, choć w tym drugim królują one od 2010 roku, czyli od startu emisji). Tu do dyskusji włączyła się także Michonne twierdząc, że zakrwawione ciuchy także są trendy, z kolei Daryl był zawiedziony, że nikt nie zwrócił uwagi na kamizelki.

A co z polecaniem knajp? Tych za wiele nie ma. Pozostaje wybranie się na grilla do Terminus. Fani serialu jednak wiedzą, jakiego typu mięso jest tam serwowane. Nowością jest prowadzenie dostaw prosto do klienta.

Jak widać czarne charaktery dobrze się dogadują na Facebooku. Można to stwierdzić po wymianie komentarzy między Gubernatorem a Neganem. Jednak nawet przywódca Woodbury nie był w stanie wyciągnąć od kolegi uzbrojonego w kij baseballowy kogo ten zamierza zabić. My jednak już wiemy kto zginął od Lucille.

Zobaczcie, co by było gdyby bohaterowie „The Walking Dead” mieli Facebooka:

Kanał na YouTubie o nazwie The Warp Zone przedstawił nam już wizję tego, czego należałoby się spodziewać gdyby bohaterowie Marvela, DC oraz „Gry o tron” mieli swoje profile na Facebooku.

Jak Wam się podoba wideo pokazujące profile bohaterów „The Walking Dead”?

Robert Skowronski
Tagi: The Walking Dead