30.10.2017 13:56

Co nowe tajemnicze zajawki „New Mutants” mówią nam o bohaterach filmu?

W sieci pojawiły się dwie nowe zajawki nadchodzącego filmu „New Mutants”. Twórcy postanowili nie zdradzać za dużo, jednak fani komiksów na pewno odnajdą odniesienie do dwóch bohaterek produkcji 20th Century Fox.

Co nowe tajemnicze zajawki „New Mutants” mówią nam o bohaterach filmu?
foto: kadry z filmu New Mutants

Studio Fox postanowiło porzucić konformistyczne podejście i pójść na całość. Po średnio udanych ekranizacjach „Fantastic Four” i o wiele lepszych, ale nadal mało oryginalnych dwóch trylogiach, opowiadających o grupie X-Men (kolejna cześć ma być odważniejsza i mroczniejsza), najwidoczniej stwierdzono, że warto ryzykować. W Końcu zarówno zabawny „Deadpool”, jak i niezwykle poważny „Logan” były filmami zrywającymi z regułami filmu superbohaterskiego, a okazały się wielkim sukcesem. Z tego powodu dano szansę ekranizacji komiksu „New Mutants”. Żeby było ciekawej, film będzie zawierał elementy typowe dla kina grozy.

Nowa produkcja rozgrywająca się w świecie X-Men, była kręcona w tym samym czasie, co druga część „Deadpoola”. Być może z tego powodu udało się uniknąć przecieków dotyczących fabuły. Tak naprawdę do momentu premiery pierwszego zwiastuna, nie było wiadomo, co zobaczymy na ekranie. W gruncie rzeczy trailer też za dużo nie zdradził, ale poznaliśmy głównych bohaterów i poczuliśmy mroczny klimat horroru.

Teraz twórcy uraczyli nas dwiema króciutkimi, lecz niezwykle interesującymi zajawkami. Na Twitterze „New Mutants” pojawiły się dwie ruchome fotografie. 

Co oznaczają te tajemnicze teasery?

Sergiusz Kurczuk
Tagi: News X-Men Marvel New Mutants