Co wyjdzie ze skrzyżowania Czarnej Pantery z Różową Panterą? Fan Marvela postanowił to sprawdzić

04.11.2019 13:32
Co wyjdzie ze skrzyżowania Czarnej Pantery z Różową Panterą? Fan Marvela postanowił to sprawdzić Fot. materiały prasowe Marvel Studios; Everett Collection East News

Fan Marvela sprawił sobie niecodzienny strój halloweenowy, odpowiadając jednocześnie na pytanie, co wyjdzie z połączenia Czarnej Pantery z Różową Panterą.

Halloween to nie tylko dzień, w którym zasłona oddzielająca światy żywych i umarłych jest najcieńsza. To także dzień, w którym można puścić wodze fantazji przygotowując halloweenowy kostium. Tak właśnie postąpił jeden z fanów Marvela, który szykując swoje przebranie postanowił sprawdzić, co uzyska krzyżując ze sobą Czarną Panterę ze słynną Różową Panterą. Efekt jest powalający.

Co uzyskamy krzyżując Czarną Panterę z Różową Panterą?

Czarna Pantera to w tym przypadku rzecz jasna marvelowski król Wakandy, T'CHalla. Różowej Pantery raczej nikomu przedstawiać nie trzeba. Przemawiający głosem Cezarego Pazury zwierz dla wielu z nas stanowił towarzysza dziecięcych przygód. Pewien fan widocznie nie potrafił się zdecydować, za którego z kotowatych wolałby się przebrać z okazji Halloween. Postawił zatem na obu. W ten oto sposób powstała nieco dziwaczna, acz urokliwa, hybryda Czarnej Pantery z Różową Panterą. Swym osiągnięciem mężczyzna podzielił się na Reddicie.

Foto: Reddit.com/u/RazorPine13 Fot. Foto: Reddit.com/u/RazorPine13
Przeczytaj także

Chadwick Boseman powróci w roli Czarnej Pantery w sequelu swojego solowego filmu. Produkcja wejdzie w skład 4. fazy kinowego Uniwersum Marvela i zadebiutuje 6 maja 2022 roku

Zobacz też: Zobaczcie świetne wideo promujące film "Black Panther 2" 

Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.