13.03.2019 13:42

"Comedy Club" powraca na antenę Comedy Central. Zobaczcie zapowiedź

Tomasz Jachimek, Rafał Rutkowski, Wiolka Walaszczyk, Michał Pałubski, Ola Petrus, Juliusz Sipika, Paulina Potocka - to tylko część komików, którzy pojawią się na scenie "Comedy Club". Gospodarzem trzeciego sezonu programu będzie Michał Meyer.

Comedy Club
foto: materiały prasowe

Z najnowszymi odcinkami trzeciego sezonu "Comedy Club" widzowie będą mogli się zapoznać już od 1 kwietnia 2019 roku. Program będzie emitowany od poniedziałku do czwartku o 22:00 na antenie Comedy Central Polska. Na scenie "Comedy Club" wystąpi plejada najlepszych polskich stand-uperów m.in.: Rafał Rutkowski, Tomasz Jachimek, Karol Modzelewski, Wiolka Walaszczyk, Jacek Stramik, Michał Pałubski, Ola Petrus, Mieszko Minkiewicz, Juliusz Sipika, Paulina Potocka, czy Cezary Ponteffski.

Comedy Club - nowe odcinki

Program poprowadzi jeden z najciekawszych aktorów młodego pokolenia, Michał Meyer. Do tej pory mogliśmy go oglądać w innych produkcjach Comedy Central. Meyer wcielał się bowiem w m.in. Micka Jaggera, czy Henryka Walezego w hitowym serialu Comedy Central "Drunk History - Pół litra historii".

Robert Biedroń gospodarzem świątecznego odcinka SNL Polska. Czy będzie tak zabawny jak Jakub Gierszał?
Robert Biedroń gospodarzem świątecznego odcinka SNL Polska. Czy będzie tak zabawny jak Jakub Gierszał?
Przeczytaj także Robert Biedroń gospodarzem świątecznego odcinka SNL Polska. Czy będzie tak zabawny jak Jakub Gierszał?

Twórcy opublikowali również zapowiedź nowego sezonu "Comedy Club":

Trzeci sezon "Comedy Club" realizowany był w lutym i w marcu 2019 roku w warszawskim Teatrze Sabat. Producentem wykonawczym programu jest Medion Art Studio.

Comedy Club - nasze wrażenia

My mieliśmy okazję być w Teatrze Sabat na nagraniach do nowych odcinków "Comedy Club", w których widzieliśmy m.in. Michała Pałubskiego, Tomasza Jachimka, Wiolkę Walaszczyk, Juliusza Sipika oraz oczywiście samego gospodarza, Michała Meyera. Nie chcemy za bardzo zdradzać, jak było na imprezie, ale możemy przyznać, że wszyscy stand-uperzy dali z siebie wszystko, a fani poprzednich sezonów nie powinni być rozczarowani poziomem 3. serii "Comedy Club":

Premiera trzeciego sezonu "Comedy Club" odbędzie się w poniedziałek, 1 kwietnia 2019 roku o godz. 22:00. Program będzie dostępny tylko na Comedy Central. Emisja kolejnych odcinków będzie się odbywała następnie od poniedziałku do czwartku o godzinie 22:00.

Kamil Kacperski
Tagi: News