05.06.2017 11:44

Comic Con Central Europe - kolejna popkulturowa impreza w Polsce w 2017

Ledwo zakończył się pierwszy Comic Con w Polsce, a organizatorzy zapowiedzieli już kolejny.

Comic Con Central Europe - kolejna popkulturowa impreza w Polsce w 2017
foto: East News

Całe mnóstwo wystawców oferujących wszelkiej maści gadżety - od popkulturowych koszulek, przez komiksy i książki, po specjalne stroje wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Do tego ogrom cosplayerów, warsztaty tematyczne, no i oczywiście spotkania ze światowej sławy gośćmi. Pod tymi hasłami minął okres czterech dni od 1 do 4 czerwca 2017 roku w podwarszawskim Nadarzynie w Ptak Warsaw Expo.

Można się zasmucić na myśl o tym, że na kolejną edycję przyjdzie nam czekać cały rok. Jak się okazuje można wyrzucić chusteczki do wycierania łez, bo kolejny polski Comic Con odbędzie się jeszcze w tym roku.

Organizatorzy zapowiedzieli imprezę o nazwie Comic Con Central Europe, a odbędzie się ona w dniach od 22 do 24 września 2017 roku ponownie w nadarzyńskim Ptak Warsaw Expo:

Jak wynika z postu możemy się spodziewać jeszcze większej liczby atrakcji, wystawców oraz gości z najbardziej popularnych produkcji. Organizatorzy nie zdradzają większej liczby szczegółów, ale za to zapewniają, że pracują w pocie czoła.

Jeżeli uda im się dorównać poziomem do minionej imprezy to wszyscy popkulturowi fani powinni być zadowoleni. Na Warsaw Comic Con 2017 mieli oni okazję do spotkania się m.in. z Janem A.P. Kaczmarkiem, Carice Van Houten (Melisandre), Thorem Bjornssonem (Góra), znaną z „Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak” Melissą Ponzio, Nadią Hilker grającą Lunę w serialu „The 100”, Olgą Fondą z „Pamiętników wampirów” i RJ Mittem z „Breaking Bad”.

My również uczestniczyliśmy w Warsaw Comic Con 2017 i wkrótce podzielimy się z Wami naszymi materiałami z wydarzenia:

Wybierzesz się na Comic Con Central Europe?

Robert Skowronski
Tagi: News