09.06.2019 11:25

Córka Bruce'a Lee ma żal do Quentina Tarantino za "Once Upon a Time in Hollywood"

Shannon Lee, córka aktora walki Bruce'a Lee w jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że ma duży żal do Quentina Tarantino w związku z jego najnowszą produkcją.

Quentin Tarantino
foto: AP/Associated Press/East News

Jeden z najpopularniejszych reżyserów na świecie, Quentin Tarantino zapowiedział, że stworzy w swojej karierze nie więcej niż 10 filmów. Twierdzi bowiem, że to dobre zajęcie dla młodych osób i lepiej odejść, kiedy nadal jest się w formie.

"Once Upon a Time in Hollywood" jest już dziewiątą produkcją twórcy, dlatego film od miesięcy budzi bardzo wiele emocji. Warto dodać też, że reżyser w jednym z ostatnich wywiadów dał do zrozumienia, że być może będzie to jego ostatni film, co jeszcze bardziej podsyciło apetyt czekających na premierę.

Once Upon a Time in Hollywood: Córka Bruce'a Lee ma żal do Tarantino

Film z Bradem Pittem i Leonadro DiCaprio w rolach głównych miał swoją premierę na festiwalu filmowym w Cannes 2019, gdzie publiczność nagrodziła produkcję 7-minutową owacją na stojąco po zakończeniu seansu. Pojawiły się już także pierwsze głosy, że film jest najlepszym w historii dziełem Tarantino. Jednak są też tacy, którzy mają wobec produkcji zastrzeżenia i wątpliwości. Reżysera za jego najnowsze dzieło skrytykowała niedawno żona Romana Polańskiego. Tym razem swój żal i wątpliwości wyraziła córka Bruce'a Lee.

Once Upon a Time in Hollywood
Once Upon a Time in Hollywood
Przeczytaj także "Once Upon a Time in Hollywood": Pierwsze reakcje na nowy film Quentina Tarantino

Shannon Lee, córka aktora, mistrza sztuk walki Bruce'a Lee w jednym z ostatnich wywiadów dla "Deadline" podzieliła się wątpliwościami na temat najnowszego filmu Tarantino. W produkcji pojawia się postać jej ojca, co sprawia, że Shannon jest coraz częściej pytana o film w wywiadach. Okazuje się, że kobieta ma pretensje do Tarantino, że nie skontaktował się z nią i nie skonsultował wizerunku jej ojca w produkcji.

"

Gdyby się ze mną skontaktował, mogłabym być całkowicie nierozsądna i zachowywać się jak wrzód na d*pie, mieć absurdalne żądania - ale nikt nie zdaje sobie sprawy, że bym się tak nie zachowała (...) Przyznaję, jestem trochę rozdrażniona, że nie wyciągnął do mnie ręki i nie włączył w tę produkcję, bo wiem, że w przypadku innych osób to zrobił. "

Shannon przyznaje, że nie wie jaka jest rola jej ojca w filmie, a także że nie ma zastrzeżeń do gry Mike'a Moha, który wciela się w postać Bruce'a Lee. Kobieta ma tylko nadzieję, że Tarantino rzetelnie pokaże jej ojca i odda mu w swoim dziele należyty szacunek. 

Once Upon a Time in Hollywood. Kiedy premiera?

Najnowszy film Quentina Tarantino pojawi się w amerykańskich kinach 26 lipca 2019 roku. Polscy fani reżysera będą musieli poczekać na "Once Upon a Time in Hollywood" nieco dłużej. W naszym kraju premierę zapowiedziano na 9 sierpnia 2019 roku.

Zobacz też: Quentin Tarantino porównał "Once Upon a Time in Hollywood" do "Pulp Fiction"

Joanna Chojnacka
Tagi: News Quentin Tarantino Once Upon a Time in Hollywood