Córka Carrie Fisher chciała zagrać Rey w „Przebudzeniu Mocy”

Sergiusz Kurczuk
13.09.2017 11:10
Córka Carrie Fisher chciała zagrać Rey w „Przebudzeniu Mocy” Fot. EastNews/Invision

Okazuje się, że mało brakowało, a córka aktorki wcielającą się w Leię w „Gwiezdnych Wojnach”, kontynuowałaby tradycję niedawno zmarłej matki. Była brana pod uwagę w roli Rey. 

Koniec roku 2016 był trudnym okresem dla Billie Lourd. Młoda aktorka jest córką Carrie Fisher, która wcielała się księżniczkę Leię. W grudniu 2016 Fisher zmarła z powodu problemów zdrowotnych. Dzień później odeszła babcia Lourd - Debbie Reynolds. Dziewczyna zniosła jednak ogromną stratę i uczestniczyła w żałobie wraz z fanami „Gwiezdnych Wojen”. Aktorskie kariery Debbie Reynolds i Carrie Fisher spowodowały, że Lourd postanowiła pójść w ich ślady. Fisher początkowo nie podobał się pomysł córki, ale widząc jej talent, zaakceptowała ten wybór. Niewiele osób wie, ale Lourd zadebiutowała małą rolą w VII części Star Wars. Wcieliła się w porucznik Connix. I chociaż stała po przeciwnej stronie barykady, niż generał Leia, wspaniale bawiła się na planie filmowym. Młoda artystka wystąpiła następnie w serialach „Królowe krzyku” i zbliżającym się „American Horror Story: Cult”.

Podczas wywiadu z Ellen DeGeneres, Lourd zdradziła, że była brana pod uwagę, jako odtwórczyni roli Rey. J. J. Abrams, który powrócił niedawno do gwiezdnej sagi, postanowił przesłuchać córkę Fisher. Tak wyglądał casting z aktorką, która finalnie dostała tę rolę

J. J. Abrams wezwał mnie na plan „Gwiezdnych Wojen”, ponieważ nie mógł znaleźć nikogo do tej roli. W końcu zaangażował Daisy Ridley, która jest niesamowita - tak utalentowana! Ale poszłam tam i dał mi tą małą rólkę z kilkoma linijkami dialogu.

To nie koniec aktorki ze światem „Gwiezdnych Wojen”. Ponownie wystąpi jako porucznik Connix w nadchodzących „Ostatnich Jedi”. Na dużym ekranie zobaczymy ją już 14 grudnia 2017 roku. W filmie pojawi się również postać Lei. Twórcom udało się nagrać sceny z Fisher tuż przed jej śmiercią

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.