Courtney Love w zwiastunie filmu o braciach-mordercach

Jakub Gańko
19.05.2017 10:17
Courtney Love w zwiastunie filmu o braciach-mordercach Fot. kadr z wideo

Wdowa po Kurcie Cobainie wystąpi w filmie „Menendez: Blood Brothers”. Zobaczcie trailer filmu o zabójcach własnych rodziców.

Bracia Lyle i Erik Menendezowie to wymarzony temat na film Olivera Stone'a. Zostali zresztą wspomniani w jego „Urodzonych mordercach” i doczekali się kilku filmów dokumentalnych. Teraz o ich morderstwach opowie telewizyjna produkcja „Menendez: Blood Brothers” w reżyserii Fentona Baileya i Randy'ego Barbato.

Menendezowie zamordowali w 1989 roku swoich bogatych rodziców, Jose Menendeza i jego żonę Mary, która była znana jako Kitty. Siedem lat później zostali skazani na dożywocie za morderstwo pierwszego stopnia. W trakcie długiego procesu tłumaczyli, że do zbrodni popchnęła ich frustracja po latach wykorzystywania seksualnego i znęcania.

Jedną z głównych atrakcji nadchodzącego filmu będzie Courtney Love, która przedstawi postać wspomnianej Kitty - matkę braci. W nich z kolei wcielą się Nico Tortorella („Krzyk 4”) i Myko Olivier („Glee”), zaś ich ojca zagra Benito Martinez („Za wszelką cenę”).

Zwiastun produkcji obejrzycie poniżej:

„Menendez: Blood Brothers” będzie miał swoją premierę 11 czerwca 2017 roku. O braciach Menendez opowie również pierwszy sezon nowego serialu antologicznego „Law & Order: True Crime”. Będzie to kolejny spin-off popularnego także w Polsce „Prawa i porządku” Dicka Wolfa.

Courtney Love miała już w przeszłości mniej i większe występy zarówno na małym, jak i dużym ekranie. Mogliśmy ją zobaczyć m.in. w takich filmach jak „Człowiek z Księżyca” czy „Skandalista Larry Flynt”. Pojawiła się również w serialach „Synowie anarchii”, „Imperium” i „Zemsta”.

Jakub Gańko Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.