„Creed II”: Adonis Creed i Rocky Balboa powracają w pierwszym zwiastunie filmu

Natalia Hluzow
20.06.2018 15:56
„Creed II”: Adonis Creed i Rocky Balboa powracają w pierwszym zwiastunie filmu Fot. kadr ze zwiastuna filmu "Creed II"

MGM i Warner Bros. zaprezentowały pierwszy trailer „Creed II” – sequela hitowej produkcji z Sylvestrem Stallonem i Michaelem B. Jordanem w rolach głównych.

Spin-off serii „Rocky”, który zadebiutował na ekranach w 2015 roku, cieszył się ogromną popularnością i zyskał dużą przychylność krytyków, w związku z czym zdecydowano się na kontynuowanie filmowych zmagań Adonisa Creeda wspieranego przez samego Rocky’ego Balboę.

Tym razem na fotelu reżyserskim Ryana Cooglera („Black Panther”) zastąpił Steven Caple Jr. („The Land”), zaś w roli scenarzysty filmów związanych z Rockym powrócił sam Sylvester Stallone. Na ekranie, obok Michaela B. Jordana i Stallone’a, zobaczymy też Dolpha Lundgrena, który ponownie wcieli się w rolę Ivana Drago z filmu „Rocky IV”. MGM i Warner Bros. zaprezentowały pierwszy oficjalny zwiastun produkcji.

creed 2 Fot. foto: materiały prasowe

„Creed II” – oficjalny zwiastun filmu

Trailer zapowiada zmagania Adonisa Creeda (Michael B. Jordan) w kolejnej walce – nie tylko na ringu, ale także w życiu. Wspierany przez ukochaną (Tessa Thompson) i mentora (Sylvester Stallone) będzie musiał stawić czoła wyjątkowemu rywalowi. Po przeciwnej stronie ringu stanie bowiem syn Ivana Drago – rosyjskiego boksera, który w „Rockym IV” podczas walki zabił ojca Adonisa, Apollo Creeda.

Prócz Jordana, Stallone’a i Lundgrena w obsadzie filmu znaleźli się: Tessa Thompson, Phylicia Rashad, Wood Harris, Russell Hornsby, Andre Ward oraz Florian „Big Nasty” Munteanu w roli syna Drago i rywala Creeda. Ryan Coogler, choć nie stanie za kamerą filmu, wraz z Jordanem pełni funkcję producenta wykonawczego.

Czy Creed wyjdzie zwycięsko z walki z Victorem Drago? Czy nie zgubi go obsesyjna ambicja i chęć zemsty? Przekonamy się już niebawem. Premiera filmu „Creed II” została zapowiedziana na 21 listopada 2018.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.