"Creed II" - poznaliśmy datę premiery filmu na DVD, Blu-ray i 4K UHD Blu-ray

Kamil Kacperski
26.03.2019 10:08
"Creed II" - poznaliśmy datę premiery filmu na DVD, Blu-ray i 4K UHD Blu-ray Fot. materiały prasowe

"Creed II" to już ósmy film, którego bohaterem jest Rocky Balboa. Legendarny bokser powraca, by po raz kolejny spotkać się z Ivanem Drago, z którym walka była tematem produkcji "Rocky IV". Film, w którym główne role zagrali Michael B. Jordan,  Sylwester Stallone, Tessa Thompson i Dolph Lundgren zadebiutuje na 4K UHD Blu-ray, Blu-ray i DVD już 27 marca 2019 roku.

Adonis Creed (Michael B. Jordan) stara się pogodzić sprawy osobiste z treningami do najważniejszego bokserskiego starcia w karierze. Będzie musiał stanąć do walki z przeciwnikiem pośrednio związanym z tragedią, która dotknęła niegdyś jego rodzinę. Adonis ma jednak wciąż w swym narożniku Rocky’ego Balboę (Sylvester Stallone), który wspiera go we wszystkich trudnych chwilach. Razem stawią czoło demonom przeszłości, podadzą w wątpliwość wyznawane wartości i staną w obronie wspólnego dziedzictwa. Powrót do korzeni pozwoli im zrozumieć, dlaczego stali się bokserskimi legendami. 

Creed II już niedługo na DVD

"Creed II" to kontynuacja filmu "Creed: Narodziny legendy" z 2015 roku oraz kolejna odsłona opowieści o legendarnym Rockym. Najnowszy obraz o filmowym bokserze, który w Filadelfii doczekał się już własnego pomnika, wyreżyserował Steven Capel Jr. Główne role zagrali: nominowany do nagrody Emmy Michael B. Jordan ("Czarna Pantera") i nominowany trzykrotnie do Oscara Sylvester Stallone (seria "Rocky"). Obok nich w obsadzie filmu znaleźli się m.in.: Tessa Thompson ("Thor: Ragnarok"), trzykrotnie nominowana do nagrody Emmy Phylicia Rashad ("Bill Cosby Show"), Dolph Lundgren ("Uniwersalny żołnierz") oraz Brigitte Nielsen ("Cobra").

Na temat produkcji wypowiedział się sam Stallone:

W nowym filmie przeszłość dopada Adonisa i Rocky'ego. Adonis myśli o zemście za śmierć ojca, Rocky nie może zapomnieć, że Apollo zastąpił go w walce pokazowej z Ivanem i zginął. Co do Ivana, to także liczy on na odwet. Stracił niemal wszystko, teraz po latach chce udowodnić, że wcale nie jest przegrany. Syna wychował w atmosferze nienawiści i pragnienia zemsty. Rocky to widzi i obawia się, że historia Apolla może się powtórzyć. Myślę, że nasza opowieść ma w pewnym sensie szekspirowski klimat. To także rzecz o tym, jak Adonis odkrywa własną drogę. No i mogliśmy zderzyć ze sobą znane już widowni postaci z różnych generacji

Dodatki specjalne w wydaniach Blu-ray:

  • SCENY NIEWYKORZYSTANE
  • OJCOWIE I SYNOWIE
  • ROLA VIKTORA DRAGO
  • KOBIETY W FILMIE CREED II
  • SPUŚCIZNA ROCKY'EGO

Dodatki specjalne na DVD:

  • SPUŚCIZNA ROCKY'EGO

Na ekrany kin film "Creed II" wszedł w listopadzie ubiegłego roku spotykając się z bardzo dobrym przyjęciem zarówno widzów jak i krytyków. Obraz w kinach na całym świecie zarobił ponad 200 milionów dolarów. Film trafi do sprzedaży na DVD, Blu-ray i 4K UHD Blu-ray już 27 marca 2019 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.