Cytaty z Biblii, seks i zero przekleństw w zwiastunie nowego filmu Patryka Vegi. "Pandemia zmusiła nas do refleksji" [WIDEO]

31.12.2020 11:08
Patryk Vega Fot. VIPHOTO/East News

W sieci pojawił się zwiastun najnowszego filmu Patryka Vegi. Nie obyło się bez niespodzianek. Zamiast przekleństw słyszymy w materiale cytaty z Biblii.

Patryk Vega przyzwyczaił nas do wulgarnego języka i szokujących scen w swoich filmach. Tym razem jednak filmowiec zaskakuje widzów w nieco inny sposób. Zwiastun najnowszej produkcji Vegi ocieka seksem, jednak zamiast wszechobecnych przekleństw, narratorzy używają biblijnych metafor.

"Miłość, seks i pandemia". Zwiastun nowego filmu Patryka Vegi

Na ekranie nowego filmu Vegi zobaczymy nowe twarze. Twórca tym razem zrezygnował z aktorów, z którymi współpracował przy innych produkcjach. W zwiastunie "Miłość, seks i pandemia" widzimy Małgorzatę Rozenek-Majdan, Annę Muchę, Zofię Zborowską czy Tomasza Dedeka.

Polecamy

Już po tytule filmu możemy domyślić się, że nie zabraknie w nim mocnych, odważnych scen seksu przepełnionych nagością. Przedsmak możemy zobaczyć już w zwiastunie, który moralizuje widza. Narratorzy mówią w nim o zepsuciu świata, trudności w nawiązywaniu relacji i podążaniu za łatwą przyjemnością. Społeczną degrengoladę ma zatrzymać pandemia.

Vega opisuje film słowami:

To był dla nas wszystkich szczególny rok. Nasze życie wywróciło się do góry nogami. Pandemia zmusiła nas do refleksji i obnażyła kruchość relacji międzyludzkich. Samotność w czasie pandemii, wyzuty z emocji seks i coraz większa trudność w zbudowaniu z drugim człowiekiem relacji opartej na miłości. O tym opowiada mój nowy film.

Produkcja trafi do kin już w przyszłym roku. Póki co nie znamy dokładnej daty premiery filmu.

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.