07.06.2019 11:03

"Czarna Wdowa": W sieci pojawiły się najnowsze zdjęcia z planu

Solowy film o Czarnej Wdowie owiany jest tajemnicą. Nic zatem dziwnego, że fanów raduje każdy, nawet najmniejszy przeciek z planu. Teraz mogą cieszyć się najnowszą porcją zakulisowych zdjęć.

Foto: materiały prasowe
Foto: materiały prasowe

Prace nad solowym filmem o Czarnej Wdowie trwają pełną parą. Informacji na temat produkcji Marvel Studios dostępnych jest niewiele, gdyż całe widowisko owiane jest tajemnicą. Nic zatem dziwnego, że fani usiłują zdobyć jakiekolwiek wieści na własną rękę. Jak się okazuje z pozytywnym skutkiem.

"Czarna Wdowa" - najnowsze zdjęcia z planu

W Pinewood Studios trwają właśnie prace nad solowym filmem o Natashy Romanoff aka Czarnej Wdowie. Na ten moment posiadamy stosunkowo niewiele informacji odnośnie produkcji, w czym szczególnie nie pomagają nawet zdjęcia z planu. Na najnowszym wycieku widzimy jedynie Scarlett Johansson z charakterystyczną rudą fryzurą, odzianą w codzienny strój.

O czym będzie film „Black Widow”? Pojawił się pierwszy opis fabuły solowej produkcji
O czym będzie film „Black Widow”? Pojawił się pierwszy opis fabuły solowej produkcji
Przeczytaj także O czym będzie film „Black Widow”? Pojawił się pierwszy opis fabuły solowej produkcji

"Czarna Wdowa" - premiera, obsada

Na obecną chwilę nie znana jest dokładna data premiery filmu "Czarna Wdowa", jednak zgodnie z przypuszczeniami produkcja pojawi się na ekranach kin w pierwszej połowie 2020 roku. Wśród obsady znaleźli się Scarlett Johansson, David Harbour, Florence Pugh, O-T Fagbenle oraz Rachel Weisz, która ma odegrać kluczową rolę w filmie. Za reżyserię odpowiada Cate Shortland, zaś autorami scenariusza są Ned Benson i Jac Schaeffer.

Zobacz też: Wieczór kawalerski narzeczonego Scarlett Johansson będzie inspirowany "Avengers"  

Tagi: Scarlett Johansson Marvel Czarna Wdowa