14.05.2019 10:52

"Czarownica 2": Angelina Jolie powraca do roli złej czarownicy w 1. zwiastunie filmu

Disney zaprezentował zwiastun kolejnego aktorskiego filmu na podstawie swoich kultowych bajek. Tym razem zaprezentowali kontynuację filmu "Czarownica" z 2014 roku.

Czarownica 2
foto: kadr z wideo

"Maleficent: Mistress of Evil", bo tak w oryginale nazywa się "Czarownica 2", to przygodowy film fantasy, który dzieje się kilka lat po wydarzeniach przedstawionych w oryginalnej "Czarownicy". W produkcji z 2014 roku dowiedzieliśmy się, jakie wydarzenia spowodowały, że tytułowa czarodziejka przeklęła księżniczkę Aurorę. Nowa odsłona filmu będzie kontynuowała rozbudowywanie relacji między Czarownicą a przyszłą królową. 

Czarownica 2 - oto 1. zwiastun filmu

Kobiety zawierają nowe sojusze i zyskują nowych wrogów, ale ich celem wciąż jest chronienie lasów i magicznych stworzeń, które je zamieszkują. Oto pierwszy zwiastun "Czarownicy 2" z Angeliną Jolie w roli głównej:

Film został wyreżyserowany przez Joachima Rønninga. Historię i scenariusz napisali Linda Woolverton, Micah Fitzerman-Blue i Noah Harpster. "Czarownica 2" została wyprodukowana przez Joe Rotha, Angelinę Jolie i Duncana Hendersona, natomiast Matt Smith, Jeff Kirschenbaum i Michael Vieira pełnią rolę producentów wykonawczych. 

Angelina Jolie filmy
Angelina Jolie filmy
Przeczytaj także Najlepsze filmy z Angeliną Jolie. "Salt", "Czarownica", "Lara Croft: Tomb Rider"

W pozostałych rolach wystąpią: Elle Fanning, Michelle Pfeiffer, Ed Skrein, Sam Riley, Harris Dickinson, Imelda Staunton, Juno Temple, Lesley Manville, Chiwetel Ejiofor, Robert Lindsay i Warwick Davis. Produkcja zadebiutuje w kinach już 18 października 2019 roku.

Tagi: Zwiastuny Disney