Czas by świat poznał „Czarną Panterę” w nowym spocie TV

Kamil Kacperski
14.12.2017 14:01
Czas by świat poznał „Czarną Panterę” w nowym spocie TV Fot. kadr z wideo

Król T'Challa stwierdza, że czas by świat dowiedział się czym jest Wakanda, a także zapoznał się z jej obrońcą, czyli Czarną Panterą. 

„Czarna Pantera” powraca po epizodycznej roli w „Kapitanie Ameryce: Wojnie Domowej”. Film będzie już 18. pozycją w Marvel Cinematic Universe i ma opowiadać o konflikcie w Wakandzie, która dzięki dostępowi do wibranium, jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie państw na świecie.

Z tego powodu afrykański kraj pozostawał przez setki lat w ukryciu, nie prowadząc ekspansywnej polityki zagranicznej i nie chwaląc się bogactwem. Do czasu. Po śmierci króla T'Chaki, tron przejmuje jego syn, T'Challa, który postanawia wprowadzić Wakandę w nową erę - erę międzynarodowej współpracy. Według niego nadszedł czas, by pokazali światu kim są:

Oprócz tego młody król występuje na konferencji Narodów Zjednoczonych, a także po raz kolejny prezentuje swoją biegłość w walce. Oprócz tego trzeba przyznać, że efekt zmiany ubrań w zbroje Czarnej Pantery robi ogromne wrażenie i zdecydowanie będzie jednym z najciekawiej wyglądających fragmentów filmu o afrykańskim królu-superbohaterze. 

„Czarna Pantera” pojawi się na ekranach polskich kin już 14 lutego 2018 roku. W tytułową postać wciela się Chadwick Boseman, a oprócz niego wystąpią m.in. Michael B. Jordan, Andy Serkis, Martin Freeman i Lupita Nyong'o. Reżyserem jest Ryan Coogler. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.