04.12.2017 15:58

Członkowie „Ligi Sprawiedliwości” reagują na zwiastun „Avengers: Infinity War”

„Liga Sprawiedliwości” miała być odpowiedzią Warner Bros. na sukces serii „Avengers”. Okazuje się, że nawet sami superbohaterowie DCEU wiedzą już, kto zwyciężył w tym pojedynku.

Członkowie „Ligi Sprawiedliwości” reagują na zwiastun „Avengers: Infinity War”
foto: DrMachakil/YouTube

Jak widać, nie tylko fani Marvela czekali długie miesiące na zwiastun filmu „Avengers: Infinity War, ale również grupa superherosów od konkurencji. Szefowie Warner Bros. niestety rozczarowali się wynikiem finansowym „Ligi Sprawiedliwości”. Zresztą nowy film dziejący się w DCEU został pokonany przez animację studia Pixar „Coco. Trailer 3. części filmu o największych bohaterach świata w końcu pojawił się w ostatnim tygodniu grudnia 2017 i bardzo szybko pobił rekord serwisu YouTube. A członkowie Ligi Sprawiedliwości musieli zbierać z ziemi rozdziawione z wrażenia szczęki. 

Na to przynajmniej wskazuje przeróbka autorstwa youtubera znanego jako DrMachakil. Internauta wpadł na pomysł zestawienia ze sobą dwóch najbardziej popularnych na świecie zespołów superbohaterów. Nie stworzył jednak kolejnego mashupu, w którym postacie walczą między sobą. Tym razem dostajemy film z serii „reakcja na”. Komisarz Gordon wzywa Ligę Sprawiedliwości, by ogłosić coś bardzo ważnego. Przekazuje herosom tablet, na którym wyświetlony jest zwiastun „Avengers: Infinity War. Batman, Flash, Cyborg i Wonder Woman nie mogą wyjść z podziwu. 

Dobra, ale żeby nie pastwić się tak nad biedną „Ligą Sprawiedliwości”, dla równowagi zamieszczamy film DrMachakila, ukazujący odwrotną sytuację. Oto reakcja grupy Avengers na zwiastun filmu ze studia braci Warner.

Zwiastun bardzo rzadko świadczy o tym, jak będzie wyglądała finalna wersja filmu. Kto wie? Może „Avengers: Infinity War” wcale nie okaże się wielkim sukcesem i niedługo zobaczymy mashup, na której herosi DC cieszą się z porażki konkurencji? Jak myślicie?

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Avengers Liga Sprawiedliwości Avengers: Infinity War