„Człowiek–Demolka 2” powstanie? Sylvester Stallone daje fanom nadzieję na ten i inne projekty

04.05.2020 17:01
„Człowiek–Demolka 2” powstanie? Sylvester Stallone daje fanom nadzieję na ten i inne projekty Fot. . East News

Powstanie film „Człowiek–Demolka 2”? Gwiazdor oryginalnego filmu potwierdza przypuszczenia fanów, przy okazji rozbudzając nadzieję na inne długo oczekiwane projekty.

„Człowiek – Demolka” z Sylvestrem Stallone i Wesleyem Snipesem to kultowy film akcji z 1993 roku. Opowiada o policjancie, który zostaje wybudzony ze specjalnego kriogenicznego snu, w którym spędził wiele lat, aby odnaleźć i zneutralizować swojego dawnego wroga, Simona Phoenixa. Jest rok 2032, a akcja dzieje się w futurystycznej wersji Los Angeles, znanej jako San Angeles.

Przeczytaj także

„Człowiek–Demolka 2” – film w planach

Teraz aktor zdradził, że w niedalekiej przyszłości możemy spodziewać się drugiej części filmu.

Pracujemy obecnie nad nim razem z Warner Brothers i na razie wszystko wygląda świetnie, także ten film powinien się ukazać. Tak się stanie – zdradził aktor podczas sesji pytań i odpowiedzi na swoim koncie na Instagramie 3 maja.

Przeczytaj także

Q&A z Sylvestrem Stallone – zobacz pełen zapis rozmowy

W niedzielę wieczorem czasu amerykańskiego Sylvester Stallone usiadł przed swoim telefonem i odbył sesję pytań i odpowiedzi ze swoimi fanami na Instagramie. Zobacz zapis ten kilkunastominutowej rozmowy.

Przeczytaj także

„Nocny jastrząb” serialem

W tej samej rozmowie Stallone zdradził, że planowana jest także serialowa wersja filmu „Nocny Jastrząb”. Obraz Bruce’a Malmutha z 1981 roku to film kryminalny, opowiadający o pracownikach policji, którzy polują na terrorystę, który poddał się operacji plastycznej.

Stallone zdradził, że jest bardzo dumny z tego projektu, podkreślając, że oryginał nadal robi wrażenie, nawet po tylu latach. Z pierwszych informacji wynika, że wersja serialowa miałaby bazować na motywach oryginalnego scenariusza i rozszerzać zagadnienia poruszane w tamtym dziele.

Przeczytaj także

Powieść science-fiction „Hunter” filmem

Ostatnią ciekawostką, którą Stallone podzielił się podczas sesji pytań i odpowiedzi, jest ta, że w końcu, „po przeszło 20 latach” rozpoczęły się prace nad filmem „Hunter”.

Będzie to adaptacja głośnej powieści science-fiction amerykańskiego autora Jamesa Byrona Hugginsa. Opowiada o mężczyźnie, który wraz ze swoim wiernym kompanem w postaci wilka Ducha, wyrusza na poszukiwania chłopca, który zaginął podczas zamieci śnieżnej. Gdy mężczyzna odnajduje dziecko, nie spodziewa się nawet, że dopiero teraz rozpoczną się jego kłopoty. W okolicy grasuje bowiem dzikie stworzenie, nieznanego, bardzo możliwe, że pozaziemskiego pochodzenia. Rozpocznie się walka o przetrwanie.

Przeczytaj także

Pierwotnie motywy z książki „Hunter” miały być wykorzystane w piątej części serii „Rambo”. Ostatecznie Stallone, który w 2009 roku kupił prawa do powieści, zdecydował się zadaptować ją jako osobny film.

Czytaj także: Schwarzenegger trolluje Stallone’a przed premierą Rambo 5. "Mój jest większy" [WIDEO]

 

Michał Kaczoń Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.