04.05.2020 17:01

„Człowiek–Demolka 2” powstanie? Sylvester Stallone daje fanom nadzieję na ten i inne projekty

Powstanie film „Człowiek–Demolka 2”? Gwiazdor oryginalnego filmu potwierdza przypuszczenia fanów, przy okazji rozbudzając nadzieję na inne długo oczekiwane projekty.

„Człowiek–Demolka 2” powstanie? Sylvester Stallone daje fanom nadzieję na ten i inne projekty
fot. East News

„Człowiek – Demolka” z Sylvestrem Stallone i Wesleyem Snipesem to kultowy film akcji z 1993 roku. Opowiada o policjancie, który zostaje wybudzony ze specjalnego kriogenicznego snu, w którym spędził wiele lat, aby odnaleźć i zneutralizować swojego dawnego wroga, Simona Phoenixa. Jest rok 2032, a akcja dzieje się w futurystycznej wersji Los Angeles, znanej jako San Angeles.

Sylvester Stallone
Sylvester Stallone
Przeczytaj także Najlepsze filmy Sylvestrem Stallone'em według czytelników Antyradia.pl [WYNIKI SONDY]

„Człowiek–Demolka 2” – film w planach

Teraz aktor zdradził, że w niedalekiej przyszłości możemy spodziewać się drugiej części filmu.

"

Pracujemy obecnie nad nim razem z Warner Brothers i na razie wszystko wygląda świetnie, także ten film powinien się ukazać. Tak się stanie – zdradził aktor podczas sesji pytań i odpowiedzi na swoim koncie na Instagramie 3 maja. "

Sylvester Stallone i James Gunn
Sylvester Stallone i James Gunn
Przeczytaj także Sylvester Stallone chce powrócić w "Strażnikach Galaktyki 3". Co na to James Gunn?

Q&A z Sylvestrem Stallone – zobacz pełen zapis rozmowy

W niedzielę wieczorem czasu amerykańskiego Sylvester Stallone usiadł przed swoim telefonem i odbył sesję pytań i odpowiedzi ze swoimi fanami na Instagramie. Zobacz zapis ten kilkunastominutowej rozmowy.

Michael B. Jordan jako Adonis Creed
Michael B. Jordan jako Adonis Creed
Przeczytaj także Powstaje "Creed 3" z Michaelem B. Jordanem. Z kim zmierzy się Adonis?

„Nocny jastrząb” serialem

W tej samej rozmowie Stallone zdradził, że planowana jest także serialowa wersja filmu „Nocny Jastrząb”. Obraz Bruce’a Malmutha z 1981 roku to film kryminalny, opowiadający o pracownikach policji, którzy polują na terrorystę, który poddał się operacji plastycznej.

Stallone zdradził, że jest bardzo dumny z tego projektu, podkreślając, że oryginał nadal robi wrażenie, nawet po tylu latach. Z pierwszych informacji wynika, że wersja serialowa miałaby bazować na motywach oryginalnego scenariusza i rozszerzać zagadnienia poruszane w tamtym dziele.

Sylvester Stallone
Sylvester Stallone
Przeczytaj także Rambo powiedział sobie dość. Sylvester Stallone pożegnał fanów postaci

Powieść science-fiction „Hunter” filmem

Ostatnią ciekawostką, którą Stallone podzielił się podczas sesji pytań i odpowiedzi, jest ta, że w końcu, „po przeszło 20 latach” rozpoczęły się prace nad filmem „Hunter”.

Będzie to adaptacja głośnej powieści science-fiction amerykańskiego autora Jamesa Byrona Hugginsa. Opowiada o mężczyźnie, który wraz ze swoim wiernym kompanem w postaci wilka Ducha, wyrusza na poszukiwania chłopca, który zaginął podczas zamieci śnieżnej. Gdy mężczyzna odnajduje dziecko, nie spodziewa się nawet, że dopiero teraz rozpoczną się jego kłopoty. W okolicy grasuje bowiem dzikie stworzenie, nieznanego, bardzo możliwe, że pozaziemskiego pochodzenia. Rozpocznie się walka o przetrwanie.

Rambo: Ostatnia krew
Rambo: Ostatnia krew
Przeczytaj także "Rambo: Ostatnia krew" okazał się klapą? Za film wstydzi się nawet twórca pierwowzoru

Pierwotnie motywy z książki „Hunter” miały być wykorzystane w piątej części serii „Rambo”. Ostatecznie Stallone, który w 2009 roku kupił prawa do powieści, zdecydował się zadaptować ją jako osobny film.

Czytaj także: Schwarzenegger trolluje Stallone’a przed premierą Rambo 5. "Mój jest większy" [WIDEO]

Czy chci(a)łbyś zobaczyć film "Człowiek–Demolka 2"?

Tagi: Newsy Film News Sylvester Stallone kino Film akcji