Człowiek Szpadel powraca w nowym zwiastunie „Iniemamocnych 2”

Kamil Kacperski
15.02.2018 10:34
Człowiek Szpadel powraca w nowym zwiastunie „Iniemamocnych 2” Fot. kadr z wideo

Złoczyńca, którego poznaliśmy na końcu pierwszej części w końcu zostanie pokonany na początku „Iniemamocnych 2”. Oprócz tego poznajemy nowe moce Jack-Jacka.

Od początku tygodnia Pixar udostępniał nowe informacje dotyczące „Iniemamocnych 2”. Najpierw pojawiła się informacja, że w Walentynki 2018 roku podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu udostępniony zostanie nowy zwiastun produkcji. Następnie pojawił się nowy plakat, który zapowiedział, że w filmie powróci uwielbiana przez fanów Edna Mode.

Na dzień przed premierą nowego zwiastuna, twórcy udostępnili również opis fabuły, w którym zdradzili, że to Helen zajmie się byciem superbohaterką, a głowa rodziny, Bob, przejmie obowiązki domowe oraz zajmie się wychowywaniem trójki dzieci Parrów: Maksa, Wioli oraz Jack-Jacka. Jak się jednak okazuje, bycie kurem domowym może być dla mężczyzny ogromnym problemem:

W „Iniemamocnych 2” powróci Człowiek Szpadel

W „Iniemamocnych 2” nareszcie dojdzie do konfrontacji zapowiadanej na końcu pierwszej części produkcji - jak pokazuje zwiastun, superbohaterska rodzina zmierzy się z Człowiekiem Szpadlem. Na ten pojedynek fani musieli czekać aż 14 lat! Wszystko wskazuje na to, że Szpadel zostanie szybko pokonany i życie rodziny wróci do normy. O ile coś takiego jak norma ma rację bytu w kontekście rozmowy o Parrach.

Zwiastun jest pełen zwykłych scen z życia podlanych superbohaterskim sosem, jednak twórcy nie zapomnieli również o nieskrępowanej rozwałce. Słowem - wygląda na to, że druga część przygód Parrów da nam więcej, mocniej i lepiej. A to chyba najlepsze, co mogą usłyszeć fani. Premiera „Iniemamocnych 2” w Polsce odbędzie się 13 lipca 2018 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.