Czy 3. część "Strażników Galaktyki" nosić będzie tytuł "Asgardians of the Galaxy"? James Gunn skomentował sprawę

25.06.2019 12:44
Czy 3. część "Strażników Galaktyki" nosić będzie tytuł "Asgardians of the Galaxy"? James Gunn skomentował sprawę Fot. kadr z filmu "Avengers: Infinity War"

Po dołączeniu Thora do ekipy Strażników Galaktyki fani zaczęli spekulować, czy 3 część przygód kosmicznej rodzinki nosić będzie tytuł "Asgardians of the Galaxy". James Gunn postanowił zabrać głos w tej sprawie.

Gdy pod koniec "Avengers: Endgame" Thor Odinson postanowił oddać władzę nad Asgardem w ręce Walkirii i dołączyć do Strażników Galaktyki, pojawiły się przypuszczenia, że bóg piorunów pozostanie z kosmiczną familią na stałe. Sam bohater zarzucił nawet pomysł nowej nazwy ich ekipy - Asgardians of the Galaxy. Fani Marvela z miejsca podłapali temat i rozpoczęły się rozważania, czy tytuł filmu "Strażnicy Galaktyki vol. 3" zmieniony zostanie właśnie na "Asgardczyków Galaktyki"? Taki obrót spraw byłby ukłonem w stronę komiksu autorstwa Cullena Bunna i Matteo Lolli, o tym samym tytule.

James Gunn o tytule 3. części "Strażników Galaktyki"

Reżyser filmu, James Gunn, został dosłownie zasypany pytaniami o ewentualną zmianę tytułu. W końcu postanowił zabrać głos w sprawie. Na swoim profilu na Instagramie twórca zamieścił zrzut ekranu przedstawiający prośby ze strony fanów o to, by Strażnicy nie stali się Asgardczykami. Grafika okraszona została krótkim komentarzem reżysera, który zapewnił tym samym fanów, że nie mają się o co martwić. "Strażnicy Galaktyki vol. 3" nie wejdą do kin pod tytułem "Asgardians of the Galaxy".

Foto: James Gunn/ Instagram Fot. Foto: James Gunn/ Instagram
Przeczytaj także

"Strażnicy Galaktyki vol. 3" - czy w filmie pojawi się Thor?

Choć pomysł Thora o zmianie nazwy grupy nie wejdzie w życie, sam bohater ma realną szansę pojawić się w filmie. Podczas trasy promującej film "Men in Black: International" Chris Hemsworth, odtwórca roli Thora, wyraził chęć dołączenia do ekipy na stałe.

Z chęcią zagrałbym tę postać jeszcze raz, bo ją uwielbiam. A już zwłaszcza, jakbym znów miał okazję zrobić z nią coś unikalnego. Mam wrażenie, że w ostatnich trzech filmach postać ta była zupełnie inna, jakbym za każdym razem wcielał się w innego bohatera. Nie mam pojęcia kiedy, i czy, kręcą ["Strażników Galaktyki vol. 3" - przyp. red.], ale chciałbym z nimi pracować. Asgardczycy Galaktyki, to naprawdę brzmi świetnie. Możliwe, że właśnie załatwiłeś mi nową robotę. Dzięki stary.

Zobacz też: Thor w "Strażnikach Galaktyki 3"? Dave Bautista jest na tak! 

"Strażnicy Galaktyki vol. 3" - kiedy premiera?

Niestety na kolejną część przygód Strażników przyjdzie nam poczekać aż do 2021 roku. Zanim bowiem James Gunn rozpocznie prace nad "Strażnikami Galaktyki 3" powoła do życia 2. część "Legionu Samobójców", który wejdzie do kin 6 sierpnia 2021 roku. Zanim jednak ponownie spotkamy Quilla, Rocketa i spółkę, czekają nas aż trzy produkcje od Marvel Studios - "Spider-Man: Far From Home", który wejdzie do polskich kin już 5 lipca 2019 roku, oraz 2 niezatytułowane filmy.

Zobacz też: Zac Efron jako Adam Warlock w "Strażnikach Galaktyki 3"?

 

Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.