Czy Aaron Taylor-Johnson zastąpi Tarona Egertona? Gwiazdor "Kick-Ass" dołączył do obsady prequelu "Kingsman"

Sergiusz Kurczuk
08.02.2019 12:33
Czy Aaron Taylor-Johnson zastąpi Tarona Egertona? Gwiazdor "Kick-Ass" dołączył do obsady prequelu "Kingsman" Fot. kadr z filmu Kick-Ass

Według najnowszych informacji na temat prequelu serii "Kingsman", do obsady filmu dołączył Aaron Taylor-Johnson - odtwórca tytułowego bohatera w filmie "Kick-Ass".

Fani filmów "Kingsman" na pewno czuja rozczarowanie, że w kolejnej produkcji o tajnych agentach zabraknie Tarona Egertona, który od 2014 roku wcielał się w Eggsy'ego. Postać nie pojawi się w kolejnej produkcji w reżyserii Matthew Vaughna, ponieważ film będzie prequelem poprzednich dwóch części. Fani twórczości Vaughna nie powinni być jednak zawiedzeni. Jak podaje Collider, w najnowszej części "Kingsman" zobaczymy Aarona Taylora-Johnsona - aktora znanego z innego filmu reżysera - serii "Kick-Ass".

Prequel "Kingsmen" - Aaron Taylor-Johnson dołączył do obsady

Taylor-Johnson zasłynął rolą nastoletniego superbohatera bez żadnych mocy. Jako Dave Lizewski zagrał w dwóch częściach adaptacji komiksu Marka Millara. Aktor wystąpił następnie w "Godzilli" 2014 roku jako Ford Brody oraz w "Avengers: Age of Ultron" w roli Quicksilvera. Teraz Taylor-Johnson dołączył do gwiazd, które ogłoszono jakiś czas temu. W prequelu "Kingsmen" oprócz młodego aktora zobaczymy również Harrisa Dickinsona ("Mroczne umysły"), Matthew Goode'a ("Watchmen: Strażnicy"), Gemmę Arterton ("Zwyczajna dziewczyna"), Toma Hollandera ("Bohemian Rhapsody"), Rhysa Ifansa ("Niesamowity Spider-Man"), Daniela Brühla ("Kapitan Ameryka: Civil War"), Charlesa Dance'a ("Gra o tron"), Ralpha Fiennesa ("Harry Potter"), Djimona Hounsou ("Kapitan Marvel") oraz Alison Steadman ("Orphan Black").

Przeczytaj także

Na razie nie wiadomo, w kogo wcieli się Taylor-Johnson. Twórcy zdradzili jedynie, że głównym bohaterem filmu będzie Conrad, którego zagra Dickinson. Chłopak będzie nieokiełznanym synem księcia Oxfordu. Prawdopodobnie to właśnie nim będzie opiekować się bohaterkę grana przez Arterton, grająca nianię. Akcja będzie rozgrywać się na początku XX wieku. Conrad będzie chciał wybrać się na front I wojny światowej, dzięki czemu zainteresuje się nim tytułowa organizacja. Hollander wcieli się natomiast w trzy postacie - króla Wielkiej Brytanii, cesarza Niemiec i cara Rosji.

Prequel "Kingsmen" - kiedy premiera?

Matthew Vaughn ma ambitny plan na rozbudowanie uniwersum "Kingsmen". Z tego powodu następnym filmem w serii nie będzie "Kingsmen 3" tylko historia rozgrywająca się na długo przed wydarzeniami z dwóch pierwszych części. Kiedy nowa produkcja trafi na duży ekran? Obecnie trwają prace na planie zdjęciowym, który ma miejsce w Londynie. Na razie wiadomo jedynie, że niezatytułowany film z serii "Kingsmen" zobaczymy 8 listopada 2019 roku. Prawdopodobnie będzie to prequel serii. 

>>Zobacz też: Matthew Vaughn chciał zrobić film o młodym Loganie<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.