Czy Ant-Man pokona Thanosa, wślizgując się... do jego odbytu? Nowa obrzydliwa teoria fanów

Sergiusz Kurczuk
25.03.2019 13:33
Thanos (Josh Brolin)|undefined Fot. kadr z filmu Avengers: Infinity War

W sieci pojawiła się nowa teoria dotycząca "Avengers: Endgame". Według niej, Ant-Man pokona Thanosa, wchodząc mu w odbyt Thanosa i powiększając się do ogromnych rozmiarów.

Do premiery filmu "Avengers: Endgame" zostało już niewiele czasu, a sieć wciąż zalewają nowe teorie fanów. Nie wszyscy podchodzą jednak do tematu poważnie. Internauci postanowili sobie zażartować z Ant-Mana i Thanosa, co zilustrowano serią memów. Czy to możliwe, że Scott Lang wykorzysta swoją moc w dość niekonwencjonalny sposób?

Przeczytaj także

"Avengers: Endgame" - czy Ant-Man wejdzie w odbyt Thanosa?

W "Avengers: Infinity War" nie pojawili się dwaj heorsi - Hawkeye i Ant-Man. Fani byli rozczarowani ich nieobecnością, ale absencja spowodowała, że widzowie mają nadzieję, że obaj bohaterowie pokażą, na co ich stać w "Avengers: Endgame". Z tego powodu miłośnicy Hawkeye'a dopatrują się w jednym ze zwiastunów Kamienia Nieskończoności na dłoni łucznika. Ant-Man doczekał się trochę mniej chwalebnej, ale równie spektakularnej teorii.

Zaczęło się niewinnie od domysłów dotyczących umiejętności Ant-Mana - heros mógłby się skurczyć, wejść do wnętrza ciała Thanosa (na przykład przez przełyk lub przez ucho) i urosnąć do ogromnych rozmiarów, rozsadzając Szalonego Tytana od środka. Wystarczyło kilka tygodni, żeby internet podchwycił teorię i odpowiednio ją wypaczył. 30 kwietnia 2018 roku użytkownik Twittera o pseudonimie filmgloss, zamieścił wytłumaczenie nieobecności najmniejszego herosa w MCU w "Infinty War".

Thanos Fot. foto: print screen z Twitter/filmgloss

Marvel widział post o tym, jak Ant-Man może pokonać Thanosa, wchodząc mu w du*pę i nagle urosnąć i z tego powodu nie umieścili go w filmie.

Żart tak bardzo spodobał się fanom, że wkrótce rozprzestrzenił się po całej sieci. W czerwcu 2018 roku youtuber John Campea nagrał nawet materiał wideo, dotyczący tego zagadnienia. Kilka tygodni później na kanale entertainmentie, Paul Rudd, który wciela się w Ant-Mana został zapytany o zabawną teorię.

Aktor postanowił skomentować przypuszczenia.

Wydaje mi się, że to pytanie do Thanosa. Z "Infinity War" dowiedzieliśmy się jednej rzeczy - Thanos może przyjąć wiele na klatę. Więc, no wiesz...

Wydawało się, że żart umarł, ale 14 marca 2019 roku na portalu Reddit pojawiło się wiele wątków, w których ponownie poruszono temat sztuczki, którą teoretycznie Ant-Man mógłby zrobić w finale "Edgame". Popularność postów spowodowała lawinę memów na ten temat.

foto: print screen z Reddit

"Avengers: Endgame" - kiedy premiera?

Twórcy 4. części przygód "Avengers" raczej nie skorzystają z pomysłów fanów, ale nie wykluczone, że Ant-Man rzeczywiście przyczyni się do pokonania Thanosa. Od dawna po sieci krąży teoria dotycząca Quantum Realm. Czy technologia Hanka Pyma naprawdę pomoże bohaterom wygrać pojedynek? Przekonamy się niedługo. Polska premiera "Avengers: Endgame" odbędzie się już 25 kwietnia 2019 roku.

>>Zobacz też: TOP 10 memów o Thanosie z „Avengers: Infinity War”<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.