08.09.2016 11:52

Czy Batman ma powodzenie u kobiet?

Choć musi żyć w cieniu i wyzbyć się zwykłego życia, w tym tworzenia związku, to jednak Batmanowi udało się zaliczyć w swojej karierze kilka romansów wypełnionych siarczystymi pocałunkami. Ile ich było?

Czy Batman ma powodzenie u kobiet?
foto: kadr z wideo

Przystojny multimilioner z ciężką przeszłością, który roztacza wokół siebie aurę tajemnicy. Prawdziwie apetyczny kąsek dla każdej singielki. Bruce Wayne nie jest jednak łatwym celem dla kobiet, gdyż odtrąca ich zaloty. W końcu poświęcenie się mieszkańcom i pełnoetatowa walka z przestępczością wymagają ofiary.

Mściciel z Gotham - dla niektórych dziwak, a nawet tak samo niebezpieczny przebieraniec, jak kryminaliści, których stara się umieszczać za kratkami lub też w szpitalach psychiatrycznych. Jednak kobiety mogą go postrzegać inaczej. Bohater kryjący się za maską, którego pojawieniu się towarzyszy mieszanka mroku i tajemniczości. Do tego sylwetka i wymiary godne profesjonalnych sportowców. Istny magnes na panie chcące poczuć smak przygody, spontaniczności oraz niebezpieczeństwa.

Bruce Wayne/Batman ma wszystko, aby móc przebierać w kobietach, jak w ulęgałkach, a jednak to żaden Casanova. Wszystko ze względu na wcześniej wspomniany aspekt - życie bohatera wymaga ofiary. Mroczny Rycerz nie żyje jednak w totalnym celibacie mając na koncie chwile miłosnych uniesień. Poniższe wideo niesie odpowiedź na to ile ich właściwie było oraz ile razy Batman skradł komuś pocałunek, czy też ile razy to kobiety zdecydowały się na taki krok.

W wideo uwzględniono wyłącznie fabularne poczynania Batmana. Można też zakwestionować uzyskany wynik, gdyż dłuższe połączenie ze sobą warg liczono jako kilka pocałunków. Nie starajmy się jednak odbierać Bruce'owi Wayne'owi tej liczby. Niech ma. Zasłużył sobie na to przez swoją obecność w popkulturze już od wielu dekad.

Jeżeli interesuje Was podanie osiągnięć innych filmowych bohaterów w liczbach, to możecie się dowiedzieć ile osób zabił Han Solo, Kapitan Ameryka oraz Wolverine.

Czy Waszym zdaniem Batman jest prawdziwym playboyem? :)

Robert Skowronski
Tagi: Batman