19.07.2019 12:11

Czy Ben Affleck i Matt Damon powrócą w reboocie "Jaya i Cichego Boba"?

Pod koniec 2019 roku na ekranach kin zawita reboot "Jaya i Cichego Boba". Wiemy, czy Ben Affleck i Matt Damon pojawią się w filmie.

Foto: materiały prasowe
Foto: materiały prasowe

W latach 1994-2001, twórca filmowy Kevin Smith stworzył pięć filmów w obrębie franczyzy "View Askewniverse". W filmach regularnie pojawiały się znane gwiazdy, w rolach pobocznych bohaterów. Ben Affleck po raz pierwszy wystąpił w "Szczurach z supermarketu" w 1995 roku, a następnie pojawił się jeszcze trzykrotnie. W "W pogoni za Amy" dołączył do niego Matt Damon, zaś w filmie "Dogma" aktorzy znaleźli się już na pierwszym planie. Teraz seria powraca. Reboot "Jaya i Cichego Boba" będzie pierwszym filmem od czasu drugiej części "Sprzedawców" z 2006 roku. Wśród fanów pojawiło się zatem pytanie, czy Ben Affleck i Matt Damon powrócą w reboocie?

Reboot "Jaya i Cichego Boba" - czy pojawią się Affleck i Damon?

Zwiastun produkcji potwierdził, że owszem, Ben Affleck i Matt Damon pojawią się w filmie. Zgodnie z tym, co widzimy w zapowiedzi, bohater, w którego wciela się Damon przypomina Lokiego, w którego aktor wcielał się w filmie "Dogma". Jest to dość zastanawiające, z uwagi na fakt, że bohater ten poniósł śmierć we wspomnianej produkcji. Z kolei w przypadku Bena Afflecka wszystko wskazuje na to, że powróci w roli Holdena McNeila z "Chasing Army".

Reboot "Jaya i Cichego Boba" - obsada, premiera

Oprócz Afflecka i Damona, w filmie wystąpią również: Jason Lee, Justin Long, Shannon Elizabeth, Jason Biggs, James Van Der Beek, Brian Quinn, Tommy Chong, David Dastmalchian, Joe Manganiello, Craig Robinson, Fred Armisen, Chris Hemsworth, Method Man, Redman. W rolach Jaya i Cichego Boba powrócą, rzecz jasna, Jason Mewes i Smith. Reboot "Jaya i Cichego Boba", w którym bohaterowie odkryją, że Hollywood szykuje reboot starego filmu opartego na ich osobach, pojawi się w kinach pod koniec 2019 roku.

Zobacz też: 40 najlepszych komedii wszechczasów

Czekasz na ten film?

Tagi: Film News Ben Affleck Matt Damon komedia