Czy Ben Affleck i Matt Damon powrócą w reboocie "Jaya i Cichego Boba"?

19.07.2019 12:11
Czy Ben Affleck i Matt Damon powrócą w reboocie "Jaya i Cichego Boba"? Fot. materiały prasowe

Pod koniec 2019 roku na ekranach kin zawita reboot "Jaya i Cichego Boba". Wiemy, czy Ben Affleck i Matt Damon pojawią się w filmie.

W latach 1994-2001, twórca filmowy Kevin Smith stworzył pięć filmów w obrębie franczyzy "View Askewniverse". W filmach regularnie pojawiały się znane gwiazdy, w rolach pobocznych bohaterów. Ben Affleck po raz pierwszy wystąpił w "Szczurach z supermarketu" w 1995 roku, a następnie pojawił się jeszcze trzykrotnie. W "W pogoni za Amy" dołączył do niego Matt Damon, zaś w filmie "Dogma" aktorzy znaleźli się już na pierwszym planie. Teraz seria powraca. Reboot "Jaya i Cichego Boba" będzie pierwszym filmem od czasu drugiej części "Sprzedawców" z 2006 roku. Wśród fanów pojawiło się zatem pytanie, czy Ben Affleck i Matt Damon powrócą w reboocie?

Reboot "Jaya i Cichego Boba" - czy pojawią się Affleck i Damon?

Zwiastun produkcji potwierdził, że owszem, Ben Affleck i Matt Damon pojawią się w filmie. Zgodnie z tym, co widzimy w zapowiedzi, bohater, w którego wciela się Damon przypomina Lokiego, w którego aktor wcielał się w filmie "Dogma". Jest to dość zastanawiające, z uwagi na fakt, że bohater ten poniósł śmierć we wspomnianej produkcji. Z kolei w przypadku Bena Afflecka wszystko wskazuje na to, że powróci w roli Holdena McNeila z "Chasing Army".

Reboot "Jaya i Cichego Boba" - obsada, premiera

Oprócz Afflecka i Damona, w filmie wystąpią również: Jason Lee, Justin Long, Shannon Elizabeth, Jason Biggs, James Van Der Beek, Brian Quinn, Tommy Chong, David Dastmalchian, Joe Manganiello, Craig Robinson, Fred Armisen, Chris Hemsworth, Method Man, Redman. W rolach Jaya i Cichego Boba powrócą, rzecz jasna, Jason Mewes i Smith. Reboot "Jaya i Cichego Boba", w którym bohaterowie odkryją, że Hollywood szykuje reboot starego filmu opartego na ich osobach, pojawi się w kinach pod koniec 2019 roku.

Zobacz też: 40 najlepszych komedii wszechczasów

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.