Czy Bill Murray wystąpi w nowych "Pogromcach duchów"?

16.05.2019 14:12
Czy Bill Murray wystąpi w nowych "Pogromcach duchów"? Fot. kadr z filmu Pogormcy duchów

Trwają prace nad 3. częścią "Pogromców duchów". Fani serii zastanawiają się, czy Bill Murray powróci jako Peter Venkman. Aktor udzielił odpowiedzi na pytanie.

Seria "Pogromcy duchów" w 2019 roku skończyła 35 lat. Z tej okazji twórcy postanowili stworzyć kontynuację, która skupi się na młodym pokoleniu duchołapaczy. Miłośnicy dwóch oryginalnych filmów zastanawiają się, czy w obsadzie znajdzie się miejsce, dla aktorów, którzy wcielali się w pierwszych pogromców duchów. Pytanie zadano Billowi Murrayowi, który gra jednego z głównych bohaterów - doktora Petera Venkmana. Czy aktor powróci w 3. części "Pogromców duchów"?

Przeczytaj także

"Pogromcy duchów 3" - Bill Muray powróci do roli Petera Venkmana?

Bill Murray jest gościem 72. festiwalu filmowego w Cannes. Wydarzenie otwierał nowy film Jima Jarmuscha pod tytułem "Dead Don't Die", w którym gwiazdor gra jedną z głównych ról. Podczas jednego z wywiadów Murray został zapytany przez redakcję IndieWire, czy wystąpi w nadchodzącej części "Pogromców duchów". W końcu zaliczył występ gościnny w dość kiepsko ocenianym damskim remake'u serii.

Wystąpiłem w tamtym filmie, ponieważ mnie o to poproszono i wiedziałem, że nie mogę odmówić, bo odebrano by to jako nielojalność wobec tamtej produkcji. Pomyślałem, że nie ma problemu, mogę ich wesprzeć, ponieważ wspieram tych twórców jako ludzi. Więc wystąpiłem w tamtym filmie i mogę wystąpić w tym kolejnym.

Ta seria opłaciła studia mojego syna. Zrobiliśmy to. Jesteśmy dozorcami tego zjawiska. To była wielka przyjemność i naprawdę fajnie pracowało się nad tym filmem. To prawdziwy film z naprawdę zabawnymi momentami.

Wygląda więc na to, że na razie Murray nie dostał propozycji udziału w filmie reżyserowanym przez  Jasona Reitmana. Prawdopodobnie to kwestia czasu, ponieważ producentem nadchodzącej kontynuacji jest twórca oryginalnej serii - Ivan Reitman. Nawet jeśli rola Murraya w "Pogromcach duchów 3" będzie ograniczać się do cameo, fani dwóch pierwszych części docenią ten gest twórców.

"Pogromcy duchów 3" - kiedy premiera?

O tym, czy nowa wersja filmu o naukowcach łapiących rozmaite stwory zagrażające śmiertelnikom spodoba się krytykom i widzom, dowiemy się dopiero za jakiś czas. Na razie tytuł jest w fazie preprodukcji. Planowana data premiery "Pogromców duchów 3" została ustalona na 3 lipca 2020 roku, a więc na nowe przygody duchołapaczy musimy poczekać jeszcze ponad rok.

>>Zobacz też: Zmarły Harold Ramis pojawi się w filmie „Pogromcy duchów 3”?<<

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.