01.07.2019 14:41

Czy Cable pojawi się w Kinowym Uniwersum Marvela?

Czy Cable wystąpi w kolejnej części "Deadpoola", będącej już częścią MCU? Josh Brolin zadaje sobie to samo pytanie.

Foto: Image supplied by Capital Pictures/EAST NEWS
Foto: Image supplied by Capital Pictures/EAST NEWS

Nieczęsto zdarza się, by jeden aktor wcielał się w dwie istotne postacie, w obrębie jednego uniwersum. W przypadku Josha Brolina tak się jednak stało. Amerykański aktor wcielił się zarówno w potężnego przeciwnika Avengers - Thanosa, jak i również Cable'a - podróżującego w czasie kumpla Deadpoola. Po przejęciu Foxa przez Disneya pojawiło się więc pytanie - czy Cable pojawi się w produkcjach MCU?

Czy Cable pojawi się w Kinowym Uniwersum Marvela?

Dotychczas filmy wchodzące w skład MCU i seria "X-Men" (w której skład wchodzi "Deadpool") były oddzielnymi bytami, posiadającymi własne uniwersa. Zmieniło się to jednak z chwilą przejęcia studia Fox przez Disneya. W wyniku tego wszystkie postacie z uniwersum "X-Men" będą miały okazję pojawić się u boku Avengers i spółki. I choć zapowiedziano, że seria traktująca stricte o mutantach otrzyma reboot, ze zmienioną obsadą, "Deadpool" ma być kontynuowany w stanie nienaruszonym. Co zatem z postacią Cable'a?

To samo pytanie zadaje sobie Josh Brolin. Choć dni Thanosa w MCU są już policzone, nie oznacza, że nie ma tam miejsca dla aktora. Brolin przyznał, że osobiście usiłuje uzyskać jakieś informacje od Disneya. W trakcie panelu na ACE Comic Con w Seattle aktor został zapytany o możliwy powrót w roli Cable'a.

"

Nie mam pojęcia co się stanie. Osobiście do nich wydzwaniałem pytając "Halo, co z Cable'em?". Mówię poważnie. Starają się to jakoś ogarnąć. To ogromny świat, gigantyczne uniwersum. Więc nigdy nie wiadomo.  "

Kinowe Uniwersum Marvela - co po "Endgame"?

Film "Avengers: Endgame" wiele zmienił w MCU. Na tym jednak nie kończą się nasze przygody z superbohaterami Marvela. Już 5 lipca 2019 roku na ekranach kin zadebiutuje "Spider-Man: Far From Home", zaś w 2020 roku czekają nas dwie kolejne produkcje. Będą to prawdopodobnie "The Eternals" oraz solowy film o Czarnej Wdowie

Zobacz też: Poznaliśmy daty premier filmów Marvel Studios z Fazy 4. 

Chcesz, żeby Cable pojawił się w MCU?

Tagi: Deadpool Marvel Josh Brolin