04.06.2020 11:48

Czy Elvis Presley był kosmitą? Zobacz zwiastun dziwacznego filmu o Królu rock and rolla

W sieci zadebiutował zwiastun niskobudżetowego filmu "Elvis from Outer Space". Dziwna produkcja opowiada o losach kosmicznego Króla rock and rolla.

Elvis Presley
foto: East News

Na temat Elvisa Presleya powstało wiele teorii spiskowych. Najpopularniejsza głosi, że muzyk tak naprawdę żyje. Do tej pory chyba nie pojawiły się pogłoski sugerujące pozaziemskie pochodzenie Króla rock and rolla. Aż do pomysłu na film "Elvis from Outer Space". W sieci pojawił się zwiastun tego specyficznego tytułu.

"Elvis from Outer Space" - czy Elvis Presley był kosmitą?

Od razu ostrzegamy, że film produkowany przez Giant Pictures i Joba Entertainment to niskobudżetowy tytuł klasy B, w którym dominują tanie efekty specjalne, kiepskie aktorstwo i jeszcze gorsze pomysły scenariuszowe. Jednak w przypadku tego typu produkcji, to często zalety, a nie wady.

Foto: materiały prasowe SCS Entertainment
Foto: materiały prasowe SCS Entertainment
Przeczytaj także Mordercze szerszenie na ekranie. Kiedy premiera horroru "Angry Asian Murder Hornets"?

W sieci pojawił się bowiem zwiastun "Elvis from Outer Space", sugerujący, że mamy do czynienia z filmem, który ma szansę zdobyć łatkę produkcji tak złej, że aż dobrej. Dlaczego? Przekonajcie się sami!

Sam trailer nie mówi zbyt wiele na temat fabuły filmu, ale można się domyślać, że tytułowy bohater nie jest prawdziwym Elvisem Presleyem, tylko kosmitą, który chce udowodnić Ziemianom, że również zasługuje na miano Króla rock and rolla. Po piętach kosmicznemu muzykowi depcze oczywiście rząd Stanów Zjednoczonych, którego celem jest zatuszowanie całej sprawy.

Elvis from Outer Space
Tom Hanks
Tom Hanks
Przeczytaj także Zdjęcia do filmu o Elvisie Presleyu zawieszone do odwołania. Wpływ na decyzję ma stan zdrowia Toma Hanksa

Reżyserami "Elvis from Outer Space" są M. Z. Silverman i Tracy Wuischpard. W rolach głównych wystąpili George Thomas, David Heavener, Barry Ratcliffe, Diane Yang, Robert Miano, Frank Cavestani, Lauren Elaine i Sonny West. Jeśli spodziewacie się, że podczas seansu usłyszycie klasyczne hity Presleya, to się grubo mylicie. Producentów nie było stać nie tylko na kostiumy, efekty specjalne i gwiazdy wielkiego formatu, ale również na piosenki Elvisa. Całą muzykę wykorzystaną w filmie skomponował Neil Silverman.

Foto: AFP/EAST NEWS
Foto: AFP/EAST NEWS
Przeczytaj także Sąd potwierdził pochodzenie Tommy'ego Wiseau. Czy twórca najgorszego filmu w dziejach jest Polakiem?

"Elvis from Outer Space" - kiedy premiera?

Jeśli powyższy opis i sam zwiastun jeszcze Was nie odstraszył, to zapewne chcecie wiedzieć, kiedy i gdzie można będzie obejrzeć film "Elvis from Outer Space". Produkcja trafi do dystrybucji cyfrowej już 7 czerwca 2020 roku. Na razie nie wiadomo, czy będzie kiedykolwiek dostępna w Polsce.

Obejrzysz film "Elvis from Outer Space"?

VelociPastor
VelociPastor
Przeczytaj także Powstanie druga część absurdalnego horroru "VelociPastor". Kiedy premiera?

Zobacz też: Powstaje druga część horroru "Corona Zombies". Opowie o wyzwoleniu Joe Exotica z więzienia

Tagi: UFO Elvis Presley Film Zwiastuny