17.10.2019 08:11

Czy Hopper żyje? Pierwsze zakulisowe zdjęcie z 4. sezonu "Stranger Things"

Czy Jim Hopper żyje? Fani z niecierpliwością czekają na odpowiedź. Do sieci trafiły właśnie pierwsze zdjęcia, które mogą sugerować dalsze losy tego bohatera. 

Czy Jim Hopper żyje?
fot, Netflix/Everett Collection/East News

Fani nie mogą się już doczekać 4. sezonu "Stranger Things". Większość czeka na odpowiedź, czy Jim Hopper żyje i czy Jedenastka naprawdę przejdzie na ciemną stronę mocy. W sieci pojawiła się masa teorii. Niektórzy twierdzą, że losy postaci granej przez Davida Harboura są już przesądzone - sierżant nie żyje. Inni uważają, że istnieje szansa na to, że bohater przeżyje. Pierwsze zakulisowe zdjęcia mogą co nieco zdradzić. 

Czy Hopper żyje? Pierwsze zakulisowe zdjęcie z 4. sezonu "Stranger Things" 

Zdjęcia do "Stranger Things 4" miały się rozpocząć w październiku 2019 roku. Wszystko wskazuje na to, że Matt i Ross Duffer zaczęli kręcić ostatni już sezon serialu. Na profilu ChihuahuawithBoombox pojawiła się fotografia zza kulis: 

Stranger Things 4: zdjęcia zza kulis
Foto: materiały prasowe Netflix
Foto: materiały prasowe Netflix
Przeczytaj także 4. sezon "Stranger Things" będzie inspirowany m.in. komedią romantyczną i dramatem o samobójstwie dziecka

Na zdjęciu widać auto jednego z głównych bohaterów. Czy to znaczy, że Jim Hopper żyje? Użytkownik tego portalu udostępnił zdjęcie z podpisem: 

"

Zdjęcia rozpoczęły się w Rome w stanie Georgia "

Kiedy odbędzie się premiera "Stranger Things 4"? Tego jeszcze nie wiemy. Fani narazie nie otrzymali informacji o dacie premiery kolejnego sezonu popularnego serialu Netfliksa. Wiemy natomiast, że produkcja pojawi się na słynnej platformie. 

Zobacz także: Eleven faktycznie stanie się zła w "Stranger Things 4"?