Czy Hopper żyje? Pierwsze zakulisowe zdjęcie z 4. sezonu "Stranger Things"

17.10.2019 08:11
Czy Jim Hopper żyje? |undefined Fot. , Netflix/Everett Collection/East News

Czy Jim Hopper żyje? Fani z niecierpliwością czekają na odpowiedź. Do sieci trafiły właśnie pierwsze zdjęcia, które mogą sugerować dalsze losy tego bohatera. 

Fani nie mogą się już doczekać 4. sezonu "Stranger Things". Większość czeka na odpowiedź, czy Jim Hopper żyje i czy Jedenastka naprawdę przejdzie na ciemną stronę mocy. W sieci pojawiła się masa teorii. Niektórzy twierdzą, że losy postaci granej przez Davida Harboura są już przesądzone - sierżant nie żyje. Inni uważają, że istnieje szansa na to, że bohater przeżyje. Pierwsze zakulisowe zdjęcia mogą co nieco zdradzić. 

Czy Hopper żyje? Pierwsze zakulisowe zdjęcie z 4. sezonu "Stranger Things" 

Zdjęcia do "Stranger Things 4" miały się rozpocząć w październiku 2019 roku. Wszystko wskazuje na to, że Matt i Ross Duffer zaczęli kręcić ostatni już sezon serialu. Na profilu ChihuahuawithBoombox pojawiła się fotografia zza kulis: 

Stranger Things 4: zdjęcia zza kulis Fot. u/ChihuahuawithBoombox/Reddit
Przeczytaj także

Na zdjęciu widać auto jednego z głównych bohaterów. Czy to znaczy, że Jim Hopper żyje? Użytkownik tego portalu udostępnił zdjęcie z podpisem: 

Zdjęcia rozpoczęły się w Rome w stanie Georgia

Kiedy odbędzie się premiera "Stranger Things 4"? Tego jeszcze nie wiemy. Fani narazie nie otrzymali informacji o dacie premiery kolejnego sezonu popularnego serialu Netfliksa. Wiemy natomiast, że produkcja pojawi się na słynnej platformie. 

Zobacz także: Eleven faktycznie stanie się zła w "Stranger Things 4"?

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.