Czy Jason Momoa zdradził, jak zakończy się „Aquaman”?

Kamil Kacperski
23.07.2018 13:33
Aquaman|undefined Fot. materiały prasowe

Aktor wcielający się w główną postać Aquamana był tak podekscytowany podczas Comic Conu w San Diego, że mógł przypadkowo zdradzić zakończenie produkcji DC. Uważajcie na spoilery.

W sobotę 21 lipca 2018 roku do sieci trafił pierwszy zwiastun „Aquamana”. Obsada filmu Jamesa Wana udzieliła z tej okazji kilkudziesięciu wywiadów podczas Comic Conu w San Diego. Najwięcej dziennikarzy ustawiło się oczywiście do Jasona Momoy, który wciela się w tytułową postać. Filmowy Arthur Curry chętnie odpowiadał na pytania reporterów portali i gazet, a także być może zdradził w jednym z wywiadów o jeden szczegół za dużo.

Mianowicie Momoa w wywiadzie z Entertaiment Weekly zdradził, że film jest całym origin story Aquamana, które zaczyna się w dzieciństwie, a kończy w momencie, gdy Arthur Curry w końcu siada na tronie Atlantydy. Aktor otwarcie przyznaje, że właśnie scena koronacji zakończy całego „Aquamana”:

Wydaje mi się, że on spędził całe życie będąc tym chłopcem, który nie wie za bardzo, co ma zrobić ze swoimi mocami. Nasz film skupia się na jego podróży od zera, do bycia królem. Ostatnia klatka, którą zobaczycie w filmie, to on stający się tym, kim zawsze miał być.

Aquaman - zakończenie filmu

O ile nie jest to zbyt szokująca wiadomość dla fanów DC, którzy wiedzą, że Arthur od zawsze był królem Atlantydy, to niektórzy mniej wtajemniczeni mogli poczuć się naprawdę mocno zaskoczeni informacjami ze strony Momoy. Wiemy, że Aquaman założy w końcu swój klasyczny zielono-pomarańczowy strój. Być może to właśnie on będzie symbolizował jego wejście na tron.

Sam aktor już kilkukrotnie opowiadał o tym, w jaki sposób granie postaci tytułowej różniło się od występu w „Lidze Sprawiedliwości”:

„Liga Sprawiedliwości” była jak studia. Nie wiem, czym był „Aquaman”, ale tu wszystko było na moich barkach. Dobrze się bawiłem. Wydaje mi się, że w „LS” mieliśmy piątkę innych bohaterów, którzy cierpieli w identyczny sposób, więc fajnie było to przetrwać. A potem szykowałem się do własnego filmu, co było ciężkie i wymagające, ale zarazem bardzo satysfakcjonujące.

Aquaman - kiedy premiera?

Tego, czy film faktycznie się tak skończy, dowiemy się już 21 grudnia 2018 roku, kiedy „Aquaman” trafi do kin. Czekacie na przygodę pana Siedmiu Mórz?

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.