18.04.2019 16:28

Czy Kapitan Ameryka zostanie kiedyś prezydentem USA? Obsada "Avengers: Endgame" odpowiedziała na głupie pytania

"Avengers: Endgame" zbliża się do kin wielkimi krokami. W związku z tym aktorzy oraz reżyserowie zaczęli jeździć po świecie i udzielać wywiadów na temat filmu.

Thor w programie The Late Show with Stephen Colbert
foto: kadr z wideo

Obsada "Avengers: Endgame" wzięła udział w programie "The Late Show with Stephen Colbert", w którym producenci zaprosili ich do zabawy zwanej "Just One Question". Polega ona na tym, że członkowie produkcji Colberta zadają jednemu z aktorów tylko jedno pytanie. Niektórzy wykorzystali je po to, by poprosić o spoilery dotyczące zakończenia "Avengers: Endgame". Inni zaś postanowili się zapytać o to, co oznacza skrót "ScarJo".

Avengers: Endgame - obsada filmu odpowiedziała na głupie pytania

Innym pytaniem było: "Czy Kapitan Ameryka kiedykolwiek będzie starał się o fotel prezydenta USA?". Wątpliwości rozwiał Chris Evans, który wciela się w bohatera. Aktor stwierdził, że Kapitan jest raczej zbyt energiczny i woli działać, niż debatować, dyskutować i podpisywać dokumenty. Evans porównał również postać do Oprah Winfrey, znanej gospodyni talk-show, którą aktor określił "bohaterką". Natomiast Don Cheadle dostał chwilę wcześniej ciężki orzech do zgryzienia, który brzmiał: "Który Avenger jest twoim ulubionym?". Aktor odpowiedział dyplomatycznie:

"

Muszę powiedzieć, że jest nim Iron Man. Tak dosłownie muszę to powiedzieć - zobowiązuje mnie do tego kontrakt. "

W wideo znajdziecie odpowiedzi ze strony Chrisa Evansa, Scarlett Johansson, Chrisa Hemswortha, Brie Larson, Marka Ruffalo, Jeremy'ego Rennera i Dona Cheadle. Pełen skecz został udostępniony na kanale "The Late Show with Stephen Colbert" na YouTubie:

Alfred HItchcock
Alfred HItchcock
Przeczytaj także Czy wiesz, że: Alfred Hitchcock prowadził kampanię antyspoilerową na długo przed "Avengers: Endgame"?

Avengers: Endgame - data premiery

W podobnej zabawie niedawno udział wzięła również obsada "Gry o tron" - Lena Headey, Maisie Williams, czy Sophie Turner odpowiedziały na pytania fanów jako "pomoc techniczna". Skecz przygotowano na potrzeby programu "Jimmy Kimmel Live". 

Do premiery "Avengers: Endgame" pozostało jeszcze dosłownie kilka dni - produkcja zadebiutuje w kinach już 25 kwietnia 2019 roku. W produkcji oprócz wymienionych aktorów pojawią się jeszcze m.in. Robert Downey Jr, Paul Rudd, Bradley Cooper i Karen Gillan. 

Tagi: Marvel Avengers 4