29.06.2019 15:41

Melissa McCarthy zagra Urszulę w aktorskiej wersji "Małej Syrenki"?

Aktorka komediowa jest brana pod uwagę do roli podstępnego Urszuli, która ukradła głos głównej bohaterce.

Film Mała Syrenka
foto: kadr z wideo

Ostatnio widzowie mogli obejrzeć aktorskie wersje słynnych animacji Disneya, m.in. "Dumbo" czy "Aladyn". Wyczekiwaną produkcją jest też "Król Lew", ale okazuje się, że na tym nie koniec. Disney przymierza się do stworzenia filmu o „Małej Syrence”. W sierpniu 2018 pojawiły się plotki, że syrenkę Ariel zagra Zendaya, która zagrała m.in. w "Spider-Man: Homecoming”.

Kto zagra czarny charakter w aktorskiej wersji "Małej syrenki"? 

W "Małej Syrence" pojawiło się sporo barwnych postaci, jak chociażby przebiegła Urszula, ośmiornica, która podstępem pozbawiła Ariel głosu. Kto wcieli się we wroga czerwonowłosej syrenki? Jeszcze w październiku 2018 roku pojawiły się informacje, że w czarny charakter może się wcielić Lady Gaga. Jak na razie nie potwierdzono tych plotek, co więcej magazyn Variety zdradził, że rolę negocjuje Melissa McCarthy.

Król Lew
Król Lew
Przeczytaj także Nie tylko "Król Lew" - lista wszystkich aktorskich remake'ów klasycznych bajek Disneya

Aktorka komediowa pojawiła się w takich produkcjach, jak m.in. "Mów mi Vincent", "Ghostbusters. Pogromcy duchów" czy "Agentka". Czas jednak pokaże, czy aktorka rzeczywiście dostanie tę rolę.

"Mała Syrenka" live action- kiedy premiera?

Jak na razie nie wiadomo, kiedy odbędzie się premiera filmu. Potwierdzono jednak, że reżyserem aktorskiej wersji "Małej Syrenki" będzie Rob Marshall, który odpowiada również za filmy "Chicago" czy "Wyznania Gejszy". Scenariusz stworzył Jane Goldman ("X-Men: Pierwsza klasa", "Kingsman: Tajne służby"), zaś muzykę oraz nowe piosenki do skomponują Alan Menken oraz Lin-Manuel Miranda.

Zobacz także: Zendaya jako Ariel? Zobacz, jak wyglądałaby w roli Małej Syrenki

Tagi: News Mała Syrenka