Czy Quentin Tarantino nakręci 3. część "Kill Billa"? Reżyser udzielił odpowiedzi

23.07.2019 09:57
Czy Quentin Tarantino nakręci 3. część "Kill Billa"? Reżyser udzielił odpowiedzi Fot. . kadr z wideo YouTube: Kill Bill: Volume 1 | Official Green Band Trailer (HD) - Uma Thurman, Lucy Liu | MIRAMAX

Quentin Tarantino w wywiadzie z Joshem Horowitzem odpowiedział na pytanie, czy powstanie 3. część "Kill Billa". Wypowiedź reżysera zaskakuje!

"Kill Bill" to film Quentina Tarantino, który zdobył sporą popularność. Wystąpiła w nim Uma Thurman jako Beatrix Kiddo, która szuka zemsty na Billu i członkach Plutonu Śmiercionośnych Żmij. To jedyna produkcja słynnego reżysera, która została podzielona na dwie części. Opinie o filmie są zróżnicowane. Jedni twierdzą, że to najlepsze dzieło Tarantino, inni, że produkcja jest zbyt pobłażliwym hołdem dla kina azjatyckiego. Tak czy inaczej, fani w końcu dostali odpowiedź na pytanie, czy powstanie 3. część "Kill Billa"? Quentin postanowił wypowiedzieć się na ten temat.

3. część "Kill Billa"? Jest komentarz Tarantino

W trakcie wywiadu dla podcastu "Happy Sad Confused Podcast", Quentin Tarantino został zapytany o to, czy możemy liczyć na film "Kill Bill 3"? Co odpowiedział filmowiec?

Ja i Uma rozmawialiśmy o tym niedawno, szczerze mówiąc. Myślałem już o tym w perspektywie czasu. Rozmawialiśmy o tym w tamtym tygodniu. Gdyby któryś z moich filmów miał narodzić się z innego filmu. byłby to trzeci "Kill Bill".

Ciekawe, o czym opowiadałaby 3. część "Kill Billa"? Przypomnijmy, że po "Kill Bill: Vol. 2" Beatrix pozwoliła odejść Billowi, który po przejściu kilku kroków zmarł, a ona razem z córką udały się w nieznanym kierunku...

Przeczytaj także

Pierwsza część filmu Quentina Tarantino "Kill Bill" pojawiła się w 2003 roku, druga rok później. Zyski z tej pierwszej przyniosły 180 milionów dolarów, a z drugiej 28 milionów dolarów mniej. Ciekawe, ile zarobiłaby 3. część?

Zobacz także: 10 filmów, które zdaniem Quentina Tarantino, należy obejrzeć przed "Pewnego razu... w Hollywood"

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.