Czy Thanos powróci w nadchodzących filmach Marvela? Pojawiły się ciekawe doniesienia

01.08.2019 11:17
Czy Thanos powróci w nadchodzących filmach Marvela? Pojawiły się ciekawe doniesienia Fot. materiały prasowe Marvel

Thanos był najpotężniejszym złoczyńcą w dotychczasowej historii Kinowego Uniwersum Marvela. Czy Szalony Tytan powróci w przyszłości?

Śmierć Thanosa stanowiła zwieńczenie Infinity Sagi. Szalony Tytan, pragnący przywrócić swoje pojęcie równowagi we wszechświecie, był najpotężniejszym i zarazem najważniejszym z dotychczasowych złoczyńców Kinowego Uniwersum Marvela. Wygląda jednak na to, że Thanos nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Czy Thanos powróci w nadchodzących filmach Marvela?

Choć pożegnaliśmy dotychczasowy skład drużyny Avengers, a Infinity Saga dobiegła końca, Kinowe Uniwersum Marvela dopiero się rozkręca. 4. faza MCU zbliża się wielkimi krokami. Wiemy również, że za kilka lat powstanie kolejna, w skład której wejdą między innymi 3. część "Strażników Galaktyki" i nowa wersja "Blade'a". Obok nowych twarzy zobaczymy jednak dobrze znanych nam bohaterów, jak Thor czy Doktor Strange. Czy wśród nich znajdzie się miejsce dla Thanosa? Zgodnie z doniesieniami portalu We Got This Covered - jak najbardziej.

Foto: kadr z filmu "Avengers: Endgame" Fot. Foto: kadr z filmu "Avengers: Endgame"
Przeczytaj także

Jak twierdzi źródło We Got This Covered, w nadchodzących produkcjach MCU pojawić ma się wątek Annihilusa. Częścią tego wątku ma być również Thanos. Pogłoski o wprowadzeniu postaci wspomnianego złoczyńcy krążyły po sieci od dłuższego czasu, a zapowiedź powstania "Fantastycznej Czwórki" tylko je wzmocniła. Sprawia to, że rewelacje związane z powrotem Szalonego Tytana są jak najbardziej prawdopodobne. Dochodzi do tego jeszcze fakt, że Thanos - pomimo bycia złoczyńcą - cieszy się olbrzymią sympatią fanów. Na potwierdzenie tych doniesień przez władze Marvela przyjdzie nam niestety jeszcze długo poczekać.

Zobacz też: 10 najgorszych aktorów, którzy mogliby grać w filmach Marvela

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.