Czy The Ancient One i Hela powrócą w „Avengers: Infinity War”?

Natalia Hluzow
23.11.2017 14:10
Czy The Ancient One i Hela powrócą w „Avengers: Infinity War”? Fot. kadry z wideo

Kolejny film o grupie Avengers ma być gigantycznym przedsięwzięciem wypełnionym po brzegi bohaterami znanymi z MCU. Czy wśród nich znajdzie się miejsce dla mistrza magii i bogini śmierci?

Jeśli wierzyć słowom Marka Ruffalo, postaci grane przez Cate Blanchett i Tildę Swinton mają powrócić w kolejnej odsłonie „The Avengers”, która trafi do kin w 2018 roku. W jednym z ostatnich wywiadów aktor wcielający się w Bruce’a Bannera aka Hulka, opowiadał o osobach, z którymi praca zrobiła na nim największe wrażenie. Po tym, jak wymienił Joaquina Phoenixa, wspomniał nazwiska Swinton i Blanchett. Ruffalo nie miał dotychczas okazji wystąpić z Tildą Swinton w jednym filmie, a w nowym „Thorze” nie miał ani jednej wspólnej sceny z Cate Blanchett. Dlatego też od razu założono, że chodzi o wspólny występ aktorów w nadchodzącej produkcji Marvela „Avengers: Infinity War”.

Ruffalo znany jest ze swoich spoilerów dotyczących przyszłości filmowego uniwersum Marvela. To właśnie on stoi za rzekomo przypadkowym wyciekiem 10 minut filmu „Thor: Ragnarok” do sieci, rzekomym spoilerem, że wszyscy członkowie Avengers zginą oraz rzekomo omyłkowym wrzuceniem na Twittera wideo z tajemnej sesji zdjęciowej MCU. Można więc założyć, że kolejna wypowiedź aktora, która „zdradza zbyt wiele” jest po prostu jego kolejnym żartem.

ruffalo Fot. foto: kadr z wideo

Z drugiej strony, pojawienie się postaci takich jak The Ancient One czy Hela w filmie, w którym mają znaleźć się chyba wszyscy superbohaterowie zaprezentowani dotychczas w filmowym uniwersum Marvela, nie byłoby niczym dziwnym. Przypomnijmy, że Tilda Swinton jako The Ancient One wystąpiła w filmie „Doctor Strange” z 2016 roku. I choć w tej produkcji grana przez nią postać zginęła, w „Infinity War” Swinton mogłaby pojawić się na przykład w retrospekcjach. Jeśli zaś chodzi o Helę, w filmie „Thor: Ragnarok” postać jest złą siostrą Thora, która pała dużą niechęcią do młodszego brata. Bardzo logicznym byłoby więc umieszczenie jej w „Avengers: Infinity War” jako popleczniczki złowrogiego Thanosa. Taki scenariusz wydaje się być prawdopodobny, jednak czy okaże się prawdziwy?

Informacje na ten temat może zdradzić trailer „Avengers: Infinity War”, który ma pojawić się w sieci na początku grudnia 2017 roku. Jednak wszystkie szczegóły poznamy pewnie dopiero przy okazji premiery filmu, która odbędzie się 4 maja 2018 roku. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.