17.01.2018 15:11

Czy Tom Hardy zdradził jak w filmie „Venom” będzie wyglądał Carnage?

Tom Hardy wrzucił na Instagrama grafikę, która prawdopodobnie zapowiada film o Venomie. Aktor szybko usunął post, ale w Internecie nic nie ginie...

Czy Tom Hardy zdradził jak w filmie „Venom” będzie wyglądał Carnage?
foto: The Canadian Press/East News

Kiedy studio Sony zapowiedziało, że powstaje film o Venomie z Tomem Hardym w roli głównej, fani antybohatera zaczęli żywić duże nadzieje związane z produkcją. Poprzednie podejście do tej postaci w 3. części „Spider-Mana” nie wyszło najlepiej. Chociaż premiera zapowiedziana jest na ostatni kwartał 2018 roku, nadal nie wiele wiadomo na temat fabuły, postaci i obsady. Na początku stycznia 2018 roku pojawiło się pierwsze zdjęcie przedstawiające Eddiego Brocka, w którego wciela się Tom Hardy. Ku rozczarowaniu fanów studio nie pokazało Brocka jako Venoma. Mimo to fotka dała pole do spekulacji na temat przeciwników Venoma.

Czy w filmie „Venom” pojawi się Carnage?

Fani od dawna przepowiadają, że głównym przeciwnikiem Venoma ma być jego pomiot, który połączył się z seryjnym zabójcą Cletusem Kasadym. W ten sposób narodził się żądny krwi Carnage. Twórcy filmu do tej pory nie potwierdzili, czy Carnage wystąpi w filmie, chociaż pojawiły się plotki, że szukano aktora, który mógłby się wcielić w Symbiota. Oliwy do ognia dolał sam Hardy, który 16 stycznia 2018 roku na swoim Instagramie zamieścił grafikę, wyglądającą jak plakat nadchodzącego filmu. Aktor szybko usunął wpis, ale użytkownicy serwisu społecznościowego zdążyli zrobić print screen, który w ekspresowym tempie zalał Internet. 

Widzimy na nim Eddiego Brocka, którego oplata kosmiczny Symbiot. Jego przerażający pysk szczerzy kły na piersiach głównego bohatera. W tle rysuje się wspomniany wyżej czerwono-czarny Carnage. Jeśli grafika nie jest jakimś fanartem, to całkiem możliwe, że Hardy pokazał fanom oficjalny plakat filmu. Pojawia się pytanie, czemu usunął zdjęcie ze swojego profilu. Czy twórcy chcieli trzymać przeciwnika w tajemnicy do samego końca? Przekonamy się, kiedy pojawi się pierwszy zwiastun filmu.

Czy w filmie „Venom” wystąpi Spider-Man?

To nie koniec wieści na temat filmu o Venomie. Od samego początku fani zastanawiali się, czy w produkcji Sony zobaczymy Spider-Mana. W 2016 roku Spidey zadebiutował w świecie MCU. Chociaż początkowo mówiono, że Peter Parker pojawi się w historii Eddiego Brocka, finalnie szef Marvel Studios zaprzeczył, że dojdzie do połączenia komórki Disneya ze studiem Sony. Jednak filmowiec Jon Schnepp ma inne zdanie na ten temat. W rozmowie z Movie Talk wyznał, że w „Venomie” zobaczymy Spider-Mana granego przez Toma Hollanda.

Tom Holland jako Spider-Man
"

Spider-Man pojawi się w „Venomie”. Przez ostatni parę miesięcy słyszeliśmy, że Sony chce trzymać wszystko w oddzieleniu i Spider-Man istnieje w Marvel Cinematic Universe, ale każda inna postać z uniwersum Spider-Mana jest oddzielna. Ja mówię, że Spider-Man i chodzi o Spider-Mana Toma Hollanda, pojawi się w „Venomie”.  "

Trudno powiedzieć skąd Schnepp ma informacje na temat występu Toma Hollanda w filmie Sony. Oczywiście, gdyby obie informacje się potwierdziły, byłoby to spełnienie marzeń fanów komiksów. W końcu miłośnicy Marvela od dawna liczą na to, że rozbite na różne wytwórnie filmowe prawa do postaci trafią w końcu w ręce jednej firmy, a kinowe uniwersa wreszcie się połączą, tworząc spójny świat. Na razie pozostaje nam czekać. 

Czy Carnage i Spider-Man wystąpią w filmie „Venom”?

Sergiusz Kurczuk
Tagi: News Tom Hardy Venom Marvel