11.07.2019 08:54

Czy gwiazda "Stranger Things" wystąpi w nowym filmie Marvela?

Według najnowszych informacji do filmu Marvel Studios "The Eternals" ma dołączyć Millie Bobby Brown - gwiazda serialu Netfliksa "Stranger Things", wcielająca się w Eleven.

Stranger Things
foto: kadr z serialu Stranger Things

Jednym z pierwszych filmów Fazy Czwartej Marvel Studios będzie produkcja zatytułowana "The Eternals". Film opowie o dość mało znanej grupie kosmicznych superbohaterów i nie wywołuje takich emocji wśród widzów jak kolejne części "Avengers" czy sequele solowych serii o popularniejszych herosach Domu Pomysłów. Jeśli jednak informacje o obsadzie "The Eternals" się potwierdzą, będzie to naprawdę superprodukcja. Tym bardziej że według najnowszych doniesień w filmie może pojawić się jedna z gwiazd "Stranger Things".

Millie Bobby Brown ze "Stranger Things" w "The Eternals"?

Na początku lipca 2019 roku zadebiutował 3. sezon serialu "Stranger Things", który od kilku lat jest flagowym tytułem Netfliksa. Kolejne przygody dzieciaków z Hawkins cieszą się tak dużą popularnością, że serial już pobił rekord oglądalności. Podobne uznanie zaskarbiły sobie młode gwiazdy głośnej produkcji. Najbardziej znaną jest Millie Bobby Brown, która wciela się w Eleven - dziewczynkę obdarzoną nadprzyrodzonymi mocami. Być może niedługo aktorka posiądzie zupełnie nowe nadludzkie zdolności tym razem na dużym ekranie. 

Wielkimi krokami zbliża się San Diego Comic-Con 2019. Wielkie emocje budzi panel Marvela, na którym zostaną zdradzone szczegóły przyszłości filmów i seriali MCU. Wśród nich nie zabraknie informacji na temat "The Eternals". Matt Donnelly z Variety zapowiadając wydarzenie, wymienił dotychczasowych członków obsady filmu: Angelinę Jolie, Kumaila Nanjianiego i Richarda Maddena. Wśród nich pojawiło się nazwisko gwiazdy "Stranger Things". Fani filmów Marvela zapytali dziennikarza na Twitterze, czy rzucił nazwiskiem Millie Bobby Brown przez przypadek, czy zdradził kolejną aktorkę, która dostała angaż do nadchodzącej produkcji. Donnelly odpowiedział, że informacja pochodzi z jednego ze źródeł Variety, ale do tej pory nie została skomentowana przez Marvel Studios. Być może ten news zostanie potwierdzony dopiero na Comic-Conie.

Keanu Reeves
Keanu Reeves
Przeczytaj także Keanu Reeves zostanie w końcu gwiazdą Marvela? Aktor ma szanse wystąpić w "The Eternals"

"The Eternals" - kiedy premiera?

Panel Marvela odbędzie się pod koniec Comic-Conu - w niedzielę 21 lipca 2019 roku. Być może wtedy poznamy oficjalnie obsadę "The Eternals". Jeśli Millie Bobby Brown rzeczywiście zagra w produkcji, będzie drugą aktorką ze "Stranger Things", którą zobaczymy w filmie MCU. Kilka miesięcy temu pojawiła się informacja, że David Harbour wystąpi w solowej produkcji o Black Widow. Fani plotkowali, że aktor zagra Thinga z Fantastycznej czwórki, ale Harbour zdementował te domysły. W kogo wcieli się Millie Bobby Brown? Na razie trudno przewidywać. Film "The Eternals" ma trafić do kin w drugiej połowie 2020 roku.

Zobacz też: Salma Hayek w Kinowym Uniwersum Marvela? Aktorka prowadzi negocjacje w sprawie roli

Tagi: News Stranger Things Marvel Millie Bobby Brown