Czy na plakacie "Avengers: Endgame" ukryto Spider-Mana?

Sergiusz Kurczuk
15.03.2019 13:14
Czy na plakacie "Avengers: Endgame" ukryto Spider-Mana? Fot. materiały promocyjne

W połowie marca 2019 roku Marvel Studios zaprezentowało nowy zwiastun "Avengers: Endgame". Wraz z trailerem, pojawił się plakat przedstawiający pozostałych przy życiu herosów. Czy ukryto na nim Spider-Mana?

Do kolejnego pojedynku Avengers z Thanosem pozostało już niewiele czasu. Z tego powodu twórcy filmu "Avengers: Endgame" zdecydowali się wypuścić nowy zwiastun, w którym herosi jednoczą siły i wyruszają na samobójczą wyprawę. Nie mogło zabraknąć innego tradycyjnego elementu marketingowego każdej kinowej megaprodukcji - plakatu.

Przeczytaj także

Grafika przedstawia najważniejszych bohaterów nadchodzącego filmu: Iron Mana, Thora, Kapitana Amerykę, Kapitan Marvel, Black Widow, Ant-Mana, War Machine, Bruce'a Bannera, Hawkeye'a, Rocket Raccoona, Nebulę, Okoye i oczywiście Thanosa. Niektórzy fani dostrzegli jednak jeszcze jednego herosa.

"Avengers: Endgame" - Spider-Man na plakacie filmu?

Wszyscy fani filmów Marvel Studios doskonale pamiętają poruszający finał "Avengers: Infinity War", w którym Thanos wprowadza w życie swój plan i wymazuje z istnienia połowę populacji wszechświata. Jedną z ofiar Szalonego Tytana był również Peter Parker lepiej znany jako Spider-Man. Spidey rozpłynął się w chmurze dymu na rękach Tony'ego Starka.

Fani MCU postanowili sobie okrutnie zażartować ze wzruszającej sceny z finału 3. części "Avengers". Tuż obok postaci Rocketa, możemy dostrzec fruwający na wietrze pył, przypominający to, co pozostało po większości herosów Marvel Studios. Jeden z miłośników superbohaterów uważa... że to właśnie Spider-Man, który zaliczył występ gościnny na nowym plakacie "Endgame".

"Avengers: Endgame" - kontrowersje wokół postaci Okoye

Żarty żartami, ale plakat filmu jest głównym bohaterem sporu dotyczącego postaci Okoye, w którą wciela się gwiazda "The Walking Dead" Danai Gurira. Okazuje się, że na pierwotnej wersji grafiki, zabrakło nazwiska aktorki. Została pominięta jako jedyna z obecnych na plakacie osób, co wywołało wściekłość jej fanów.

Krytyka dość szybko dotarła do włodarzy Marvel Studios i błąd został naprawiony.

"Avengers: Endgame" - kiedy premiera?

22. produkcja Marvel Studios trafi na ekrany kin już 26 kwietnia 2019 roku. Czy herosi rzeczywiście cofną się w czasie? A może uda im się przedostać do alternatywnego wymiaru? Jedno jest pewne - w walce z Thanosem pomoże im od samego początku Kapitan Marvel. Czy to właśnie ona będzie kluczem do pokonania Szalonego Tytana i odwrócenia jego czynu? Dowiemy się wkrótce.

>>Zobacz też: "Avengers: Endgame" - wszystko, co przegapiliście<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.