03.06.2019 14:54

Czy oryginalna obsada "Parku Jurajskiego" powróci w najnowszej części filmu?

Bryce Dallas Howard udzieliła wywiadu, w którym odpowiedziała na pytanie, czy oryginalna obsada powróci w najnowszej części filmu. 

Świat Jurajski
fot: kadr z wideo

Bryce Dallas Howard w filmie "Świat Jurajski" wciela się w Claire Dearing - menadżerkę do spraw finansowych Parku Jurajskiego. Na premierze "Rocketmana" w Wielkiej Brytanii aktorka uchyliła rąbka tajemnicy i odpowiedziała dziennikarzowi MTV na pytanie, które nurtuje fanów serii filmów o dinozaurach.

Bryce Dallas Howard o powrocie oryginalnej obsady do "Świata Jurajskiego 3"

W trakcie wywiadu na czerwonym dywanie, dziennikarz zadał Bryce podchwytliwe pytanie. Mężczyzna zapytał, czy cieszy się z tego, że będzie na planie razem z oryginalną obsadą. Aktorka odpowiedziała:

"

Tak, bardzo. Jednak jeszcze nie wiem, co zostało potwierdzone, ale zamrugam jeśli to się wydarzy i kto wie... "

Bryce zamrugała kilka razy, a fani odczytali to jako potwierdzenie tego, co nastąpi. Możemy zatem spodziewać się, że w najnowszej części "Świata Jurajskiego" zobaczymy Sama, Laurę i Jeffa. Nie jest to jednak potwierdzone, ale plotki na temat powrotu obsady z pierwszych filmów powstały już bardzo dawno. No cóż, w każdej plotce jest ziarno prawdy. 

Park Jurajski
Park Jurajski
Przeczytaj także Chłopak z "Parku Jurajskiego" po 25 latach skarży się na dinozaury: velociraptor uderzył mnie w głowę!

"Świat Jurajski 3": O czym? Kiedy premiera?

Chris Pratt podzielił się swoją opinią na temat nadchodzącej części "Świata Jurajskiego". Na co mogą liczyć fani? Przede wszystkim na spore zaskoczenie.

"

Kiedy usłyszałem streszczenie, nie mogłem uwierzyć. Dalej nie wierzę, że stworzymy taki film. Nie wierzę, że znaleźli sposób, żeby spełnić obietnicę z końca "Upadłego Królestwa". Wyspa zniszczona, zwierzęta pouciekały i nie możemy umieścić ich z powrotem w klatkach. Co zrobimy? Nie tylko dinozaury, ale także technologia idzie na przód i jak to wpłynie na planetę? Reżyser napracował się na tym filmie. To będzie epickie. "

No cóż, mamy nadzieję, że obietnice Chrisa się spełnią. Wszystkiego dowiemy się 11 czerwca 2021 roku, kiedy "Świat Jurajski 3" będzie mieć swoją premierę.

Zobacz także: Jeff Goldblum miał zostać wycięty z „Parku Jurajskiego”