16.10.2019 10:24

Czy powstanie film o X-23? Reżyser "Logana" zabrał głos w sprawie

James Mangold nie przejmuje się tym, że filmowe studio Fox zostało przejęte niedawno przez Disneya - reżyser wciąż chce stworzyć film o małej Laurze, jednej z głównych bohaterek "Logana".

Dafne Keen
foto: kadr z filmu "Logan"/Fox

Hugh Jackman dwa i pół roku temu zawiesił pazury i od tamtego czasu może się cieszyć z "superbohaterskiej emerytury". Na szczęście ostatni film o Wolverinie z jego udziałem był wielkim przebojem i świetnie przyjętym - "Logan" był bardzo dorosły, przygnębiający, ale jednocześnie nie pozostawiał widzów bez nadziei. Reżyserem produkcji był James Mangold, a fani zastanawiają się, czy twórca powróci do świata X-Men, który wykreował w swoim projekcie.

James Mangold wciąż chce stworzyć film o X-23

Wygląda na to, że James Mangold jest bardzo zainteresowany eksplorowaniem świata przedstawionego w "Loganie". W niedawnym wywiadzie z The Playlist, reżyser wykazał chęć w kierunku stworzenia takiego filmu, jednak chwilę później dodał, że jest to mało prawdopodobne:

"

Czy byłbym zainteresowany takim projektem? Tak. Czy on powstanie? W najbliższej przyszłości na pewno nie.  "

Marvel Comics Presents #6
Marvel Comics Presents #6
Przeczytaj także Marvel zaprezentował córkę Wolverine'a. Kim jest nowa postać?

Fani raczej nie narzekaliby na kolejne spotkanie z Laurą Kinney, która wcielała się w Dafne Keen/X-23. Postać szybko stała się ulubienicą wielbicieli. To nie jest pierwszy przypadek, gdy Mangold przyznał, że chciałby stworzyć kontynuację przygód Laury. Cóż, wszystko wskazuje na to, że przejęcie studia Fox przez Disneya okazało się być problematyczne dla produkcji o dziewczynce, która jest chodzącą bronią. 

Zobacz także: Wolverine znowu umrze. Którą postać o tym pseudonimie uśmierci Marvel?

Tagi: News Logan: Wolverine