Czy tak będzie wyglądał Tom Hardy jako Venom?

Sergiusz Kurczuk
20.12.2017 14:34
Czy tak będzie wyglądał Tom Hardy jako Venom? Fot. @ParisaMichelle/Splash/East News

W sieci pojawił się projekt wyglądu Venoma granego przez Toma Hardy'ego. Zapowiada się naprawdę dobrze!

Nadchodzący film o Venomie wzbudza wiele emocji wśród fanów komiksów Marvela. Poprzednie podejście do tej postaci w „Spider-Manie 3” nie było niestety zbyt udane. Tym razem produkcja ma być przeznaczona dla widzów dorosłych, więc Tom Hardy wcieli się postać o wiele bliższą oryginału. Filmowy Venom nie tylko powinien być brutalny. Wypadałby, żeby sam wygląd hybrydy Eddiego Brocka i kosmicznego symbiota napawał widzów przerażeniem. Czy tak się stanie w filmie Rubena Fleischera? Zdjęcia do adaptacji komiksu „Lethal Protector” już się rozpoczęły. Niestety do tej pory nie zdradzono, jak Hardy będzie wyglądał jako Venom. 

Jednak na Instagramie pojawił się projekt głowy i szyi symbiota wykonany przez artystę Mikkela Frandsena. Rzeźby ukazują stwora z różnych perspektyw. Nie mogło zabraknąć wielkich białych oczu, rzędu ostrych zębów i długiego wijącego się języka. Frandsen dość realistyczne przeniósł widok znany z kart zeszytów Marvela w trzy wymiary.  Jeśli tak ma wyglądać filmowy Venom, to fani komiksów powinni być usatysfakcjonowani. 

Nie wiadomo jednak czy projekt jest powiązany z powstającym filmem o Venomie. W opisach zdjęć nie ma na ten temat infromacji. Zastrzeżono jedynie, że postać jest własnością intelektualną Marvel Studios. Problem w tym, że historię o Venomie tworzy studio Sony, które posiada prawa do wielu postaci ze świata komiksów Marvela, między innymi do Black Cat i Silver Sable oraz żywego wampira Morbiusa. Te postacie też wkrótce otrzymają własne filmy. Czy to błąd autorów posta? A może Venom jednak będzie się rozgrywał w MCU?

To nie koniec informacji na temat filmu Fleischera. Jak donosi portal Bloody Disgusting, potwierdzono, że Michelle Williams wcieli się w rolę Ann Weying. Komiksowa bohaterka nie tylko jest byłą żoną Brocka, ale co ważniejsze, przez jakiś czas połączyła się z symbiotem, stając się She-Venom. Fani od jakiegoś czasu podejrzewali, że aktorka zagra właśnie tę postać. To nie jedyne symbioty, które pojawią się na ekranie. Twórcy potwierdzili, że przeciwnikiem Brocka będzie żądny krwi Carnage

Premiera filmu została zapowiedziana na 5 listopada 2018 roku. 

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.