Czy w „Strażnikach Galaktyki 3” wystąpi Mark Hamill?

Kamil Kacperski
27.02.2018 15:57
Czy w „Strażnikach Galaktyki 3” wystąpi Mark Hamill? Fot. Matt Winkelmeyer/AFP/EAST NEWS

Tak może sugerować dyskusja pomiędzy panami, która została wywołana na Twitterze. Dla Hamilla nie byłaby to pierwsza kosmiczna postać, w którą by się wcielił.

Cała sytuacja zaczęła się od tego, że pewien fan poprosił Jamesa Gunna na Twitterze, aby reżyser znalazł dla Marka Hamilla jakąś rolę w nadchodzących „Strażników Galaktyki 3”. Reżyser stwierdził, że w sumie panowie są sąsiadami, więc prawdopodobnie zaprosi aktora na kubek kawy i przedyskutują możliwość takiej współpracy na spokojnie.

Wydaję mi się, że Mark mieszka tuż za rogiem obok mnie w Malibu, więc może wpaść do mnie na kawę i przegadamy tę możliwość.

Mark Hamill znów w kosmosie?

Hamill oczywiście bardzo kulturalnie przystał na pomysł, twierdząc, że bardzo chętnie spotka się ze swoim sąsiadem, chociażby po to, aby utrzymać dobre relacje z ludźmi mieszkającymi obok niego. Poniżej zapis tejże rozmowy:

foto: Twitter Fot. foto: Twitter

- Bardzo chętnie to zrobię, zarówno jako dobry sąsiad, jak i bezrobotny aktor. Życzę najlepszego, Mark Hamill.

- Haha, okej, zróbmy to!
- Świetnie, wyślij mi prywatną wiadomość jeśli mówisz poważnie (i jesteś dobrym sąsiadem). Buziaczki.

- Napiszę, tylko wydaje mi się, że nie mogę Ci wysłać prywatnych wiadomości.

- Zacząłem Cię obserwować. Czy tak działają PW?

Chcielibyście zobaczyć Marka Hamilla w towarzystwie Star-Lorda, Gamory, Rocketa i reszty Strażników? Premiera filmu odbędzie się dopiero w 2020 roku, a zdjęcia mają ruszyć w wakacje 2019 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.