Czy w „Strażnikach Galaktyki 3” wystąpi Mark Hamill?

Kamil Kacperski
27.02.2018 15:57
Czy w „Strażnikach Galaktyki 3” wystąpi Mark Hamill? Fot. Matt Winkelmeyer/AFP/EAST NEWS

Tak może sugerować dyskusja pomiędzy panami, która została wywołana na Twitterze. Dla Hamilla nie byłaby to pierwsza kosmiczna postać, w którą by się wcielił.

Cała sytuacja zaczęła się od tego, że pewien fan poprosił Jamesa Gunna na Twitterze, aby reżyser znalazł dla Marka Hamilla jakąś rolę w nadchodzących „Strażników Galaktyki 3”. Reżyser stwierdził, że w sumie panowie są sąsiadami, więc prawdopodobnie zaprosi aktora na kubek kawy i przedyskutują możliwość takiej współpracy na spokojnie.

Wydaję mi się, że Mark mieszka tuż za rogiem obok mnie w Malibu, więc może wpaść do mnie na kawę i przegadamy tę możliwość.

Mark Hamill znów w kosmosie?

Hamill oczywiście bardzo kulturalnie przystał na pomysł, twierdząc, że bardzo chętnie spotka się ze swoim sąsiadem, chociażby po to, aby utrzymać dobre relacje z ludźmi mieszkającymi obok niego. Poniżej zapis tejże rozmowy:

foto: Twitter Fot. foto: Twitter

- Bardzo chętnie to zrobię, zarówno jako dobry sąsiad, jak i bezrobotny aktor. Życzę najlepszego, Mark Hamill.

- Haha, okej, zróbmy to!
- Świetnie, wyślij mi prywatną wiadomość jeśli mówisz poważnie (i jesteś dobrym sąsiadem). Buziaczki.

- Napiszę, tylko wydaje mi się, że nie mogę Ci wysłać prywatnych wiadomości.

- Zacząłem Cię obserwować. Czy tak działają PW?

Chcielibyście zobaczyć Marka Hamilla w towarzystwie Star-Lorda, Gamory, Rocketa i reszty Strażników? Premiera filmu odbędzie się dopiero w 2020 roku, a zdjęcia mają ruszyć w wakacje 2019 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.