Czy w filmie "Breaking Bad" powróci Walter White? Bryan Cranston skomentował kontynuację serialu

Sergiusz Kurczuk
08.11.2018 09:35
Czy w filmie "Breaking Bad" powróci Walter White? Bryan Cranston skomentował kontynuację serialu Fot. kadr z serialu Breaking Bad

Serial "Breaking Bad" powróci jako film. Czy Bryan Cranston ponownie wcieli się w Waltera White'a?

Chociaż hit AMC "Breaking Bad" skończył się w roku 2013, serial nadal ma rzeszę wiernych fanów. Świat powołany do życia przez Vince’a Gilligana nie umarł wraz z ostatnim odcinkiem, bo od roku 2015 emitowany jest spin-off pod tytułem "Zadzwoń do Saula". Jednak Walter White i Jesse Pinkman mogą powrócić. Wszystko za sprawą filmowej kontynuacji, która rusza z produkcją jeszcze w roku 2018. Bryan Cranston potwierdził, że film "Breaking Bad" rzeczywiście powstanie. Czy aktor ponownie wcieli się zdesperowanego nauczyciela chemii, który produkuje narkotyki?

"Breaking Bad" film - Bryan Cranston znowu jako Walter White?

W pierwszej połowie listopada 2018 roku pojawiły się nieoficjalne informacje dotyczące filmu "Breaking Bad". Serwis Cinemablend postanowił sprawdzić te doniesienia i zapytał o nie Bryana Cranstona, który wcielał się w głównego bohatera serialu. Czy niebawem znowu zobaczymy przygody Waltera White'a?

Tak, wygląda na to, że będzie filmowa wersja "Breaking Bad", ale szczerze nie czytałem nawet scenariusza. Nie dostałem scenariusza, nie czytałem scenariusza. A więc pojawia się pytanie, czy w ogóle zobaczymy Waltera White'a w tym filmie. Pomyślcie o tym.

Mimo tego, że wszystkie przesłanki wskazywały, że film "Breaking Bad" nie jest tylko domysłem, ani stacja AMC, ani twórcy nie potwierdzili, że rzeczywiście tak jest. Słowa Cranstona na pewno uspokoiły fanów, którzy czekali na bardziej oficjalną informację o powrocie "Breaking Bad". Niestety aktor zasiał ziarno niepokoju dotyczące ponownego pojawienia się postaci Waltera White'a. Na razie tak naprawdę ani nie potwierdził, ani nie zaprzeczył swojego udziału w filmowej wersji serialu.

"Breaking Bad" bez Waltera White'a - czy to może się udać?

Jeszcze do niedawna fani nie wyobrażali sobie "Breaking Bad" bez głównego bohatera granego przez Cranstona. Jednak po sukcesie "Zadzwoń do Saula" istnieje prawdopodobieństwo, że w filmie "Breaking Bad" ciężar protagonisty spadnie na inną postać. Najczęściej pod uwagę brany jest Pinkman. Tak naprawdę wszystko zależy od osadzenia fabuły w czasie. Jeśli rzeczywiście będzie kontynuacją, to White może się jedynie pojawiać we wspomnieniach/retrospekcjach/halucynacjach innych bohaterów. Istnieje jednak szansa, że akcja filmu będzie się rozgrywać przed finałem serialu. Jakiś czas temu w rozmowie  w programie The Dan Patrick Show stwierdził, że z chęcią powróciłby do swojej najsłynniejszej roli, więc wszystko jest możliwe.

Na razie nie ma co gdybać, tylko należy uzbroić się w cierpliwość i czekać na dalsze informacje dotyczące filmu "Breaking Bad". Zdjęcia do produkcji mają rozpocząć się w połowie listopada 2018 roku w Nowym Meksyku.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.