Czytelnicy Antyradio.pl wybrali najlepszy film o superbohaterach z 2017 roku [WYNIKI SONDY]

Natalia Hluzow
04.12.2017 16:44
 Czytelnicy Antyradio.pl wybrali najlepszy film o superbohaterach z 2017 roku [WYNIKI SONDY] Fot. kadry z wideo

W 2017 roku zobaczyliśmy aż sześć filmów o komiksowych superherosach, z których każdy zaskakiwał na swój sposób. Który najbardziej podobał się czytelnikom Antyradio.pl? Zobacz wynik sondy!

W piątek, 3 grudnia 2017 w ramach pierwszych, filmowych podsumowań w Antyradio.pl postanowiliśmy zapytać Was, który z filmów o superbohaterach z 2017 roku był najlepszy - najbardziej Was zachwycił, wzruszył bądź rozbawił. W wyścigu o tytuł najlepszego wzięły udział wszystkie produkcje z filmowego uniwersum Marvela (Disney), uniwersum DC (Warner Bros.) i serii X-Men (20th Century Fox), które trafiły na kinowe ekrany w 2017 roku. Głosowanie trwało do północy w niedzielę 3 grudnia 2017 roku i dziś znamy już zwycięzcę!

Najlepszym filmem superbohaterskim według czytelników Antyradio.pl okazał się „Logan” w reżyserii Jamesa Mangolda, będący przejmującą opowieścią o starzejącym się Wolverinie. Film, którym Hugh Jackman żegnał się z grupą X-Men, zyskał aż 37,32%Waszych głosów. Na zaszczytnym, drugim miejscu uplasował się „Thor: Ragnarok”, czyli pierwsza pełnoprawna komedia o Avengerze z MCU, na którą zagłosowało aż 33,18% czytelników. Trzecie i ostatnie miejsce na podium uzyskali - również komediowi - „Strażnicy Galaktyki vol. 2” z 12,4% głosów. 

Mimo sporej rzeszy fanów broniących swą piersią kiepsko przyjętej przez krytyków „Ligi sprawiedliwości”, okazało się, że film podobał się najbardziej tylko 3,02% naszych czytelników. Nieco lepiej wypadły filmy „Wonder Woman”„Spider-Man: Homecoming”, które wbrew światowym wynikom finansowym, uzyskały tylko po 6,93% Waszych głosów.

sonda wyniki Fot. foto: screen ze strony antyradio.pl

Powyżej prezentujemy ostateczne wyniki sondy o filmach superbohaterskich z 2017. Czym w kolejnym roku zaskoczą nas twórcy MCU, DCEU i filmów o X-Men? Wszystko wskazuje na to, że rok 2018 przyniesie fanom komiksowych bohaterów jeszcze więcej wrażeń z podsumowującym 10 lat MCU filmem „Avengers: Infinity War” na czele, a także komedią romantyczną „Ant-Man and the Wasp”, horrorem „Nowi Mutanci”, czarną komedią „Deadpool 2”, mrocznym „X-Men: Dark Phoenix”„Aquamanem” i innymi produkcjami o komiksowych herosach.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.