Daisy Ridley opowiada o finałowych scenach „Gwiezdnych Wojen: Ostatnich Jedi”

Kamil Kacperski
01.12.2017 16:00
Daisy Ridley opowiada o finałowych scenach „Gwiezdnych Wojen: Ostatnich Jedi” Fot. materiał prasowy

Jak mówi aktorka ostatnie sceny, które nagrywała na potrzeby nowego filmu, dzieliła ze zmarłą Carrie Fisher. Uwaga! W tekście znajdziecie potencjalne spoilery.

Tylko dwa tygodnie dzielą nas od długo wyczekiwanej premiery „Gwiezdnych Wojen: Ostatnich Jedi”. W związku z tym przez najbliższy czas internet będzie wręcz zasypywany informacjami dotyczącymi Epizodu VIII. Wśród wielu standardowych pytań i odpowiedzi pojawią się również nieoszlifowane perełki, które tylko wzmogą apetyt przed premierą, która odbędzie się 15 grudnia 2017 roku.

Taką perełką jest na przykład wypowiedź Daisy Ridley na łamach Glamour, w której opowiedziała o ostatnich scenach filmu, w które aktorka dzieliła z nieodżałowaną Carrie Fisher, która wcieliła się w Księżniczkę Leię. Nim przejdziemy dalej ostrzegamy: MATERIAŁ MOŻE ZAWIERAĆ SPOILERY!

Ostatnia rzecz, którą nagrałyśmy z Carrie, była bardzo emocjonalna z wielu powodów. Dzieje się na końcu filmu, podczas którego dzieje się wiele szalonych rzeczy. Mamy pewien moment, który dzielimy między sobą i teraz myślę o tym, jak ciężką będzie to obejrzeć. Będzie to wyglądało na pożegnanie, mimo, że podczas nagrywania tym nie było. Wiecie, obydwie przeszłyśmy przez podobne rzeczy tylko w różnym czasie. Miała naprawdę szalone życie.

Potwierdza nam to na pewno, że ani Leia, ani Rey nie zginą w trakcie 8. części. W innym wywiadzie, John Boyega został zapytany o swoją postać - a konkretnie o to, jak Finn wraca do świata żywych i jaką rolę odgrywa w narastającym konflikcie między Najwyższym Porządkiem, a Ruchem Oporu:

Finn budzi się, myśląc, że wciąż jest w „Przebudzeniu Mocy”. Ma w głowie ośnieżony last i walkę z Kylo Renem. Pierwsze co mówi po przebudzeniu to „Rey!”, bo wciąż jest w trakcie akcji. Ma przed sobą mnóstwo rehabilitacji i nadganiania reszty.

Finn budzący się z amnezją? Spoiler: podobny zabieg widzieliśmy w tegorocznej „Lidze Sprawiedliwości”, kiedy to Batman i spółka przebudzili Supermana. Brzmi ciekawie. „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi” pojawią się w kinach już w piątek, 15 grudnia 2017 roku

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.