01.12.2017 16:00

Daisy Ridley opowiada o finałowych scenach „Gwiezdnych Wojen: Ostatnich Jedi”

Jak mówi aktorka ostatnie sceny, które nagrywała na potrzeby nowego filmu, dzieliła ze zmarłą Carrie Fisher. Uwaga! W tekście znajdziecie potencjalne spoilery.

Daisy Ridley opowiada o finałowych scenach „Gwiezdnych Wojen: Ostatnich Jedi”
foto: materiał prasowy

Tylko dwa tygodnie dzielą nas od długo wyczekiwanej premiery „Gwiezdnych Wojen: Ostatnich Jedi”. W związku z tym przez najbliższy czas internet będzie wręcz zasypywany informacjami dotyczącymi Epizodu VIII. Wśród wielu standardowych pytań i odpowiedzi pojawią się również nieoszlifowane perełki, które tylko wzmogą apetyt przed premierą, która odbędzie się 15 grudnia 2017 roku.

Taką perełką jest na przykład wypowiedź Daisy Ridley na łamach Glamour, w której opowiedziała o ostatnich scenach filmu, w które aktorka dzieliła z nieodżałowaną Carrie Fisher, która wcieliła się w Księżniczkę Leię. Nim przejdziemy dalej ostrzegamy: MATERIAŁ MOŻE ZAWIERAĆ SPOILERY!

"

Ostatnia rzecz, którą nagrałyśmy z Carrie, była bardzo emocjonalna z wielu powodów. Dzieje się na końcu filmu, podczas którego dzieje się wiele szalonych rzeczy. Mamy pewien moment, który dzielimy między sobą i teraz myślę o tym, jak ciężką będzie to obejrzeć. Będzie to wyglądało na pożegnanie, mimo, że podczas nagrywania tym nie było. Wiecie, obydwie przeszłyśmy przez podobne rzeczy tylko w różnym czasie. Miała naprawdę szalone życie. "

Potwierdza nam to na pewno, że ani Leia, ani Rey nie zginą w trakcie 8. części. W innym wywiadzie, John Boyega został zapytany o swoją postać - a konkretnie o to, jak Finn wraca do świata żywych i jaką rolę odgrywa w narastającym konflikcie między Najwyższym Porządkiem, a Ruchem Oporu:

"

Finn budzi się, myśląc, że wciąż jest w „Przebudzeniu Mocy”. Ma w głowie ośnieżony last i walkę z Kylo Renem. Pierwsze co mówi po przebudzeniu to „Rey!”, bo wciąż jest w trakcie akcji. Ma przed sobą mnóstwo rehabilitacji i nadganiania reszty. "

Finn budzący się z amnezją? Spoiler: podobny zabieg widzieliśmy w tegorocznej „Lidze Sprawiedliwości”, kiedy to Batman i spółka przebudzili Supermana. Brzmi ciekawie. „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi” pojawią się w kinach już w piątek, 15 grudnia 2017 roku

Kamil Kacperski
Tagi: News Daisy Ridley Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi