Daisy Ridley opowiada o tym, dlaczego chciała zrezygnować z kręcenia "Star Wars: The Force Awakens"

Karolina Woźniak
05.07.2019 10:58
Daisy Ridley opowiada o tym, dlaczego chciała zrezygnować z kręcenia "Star Wars: The Force Awakens" Fot. . kadr z wideo Rey's Parents WILL BE REVEALED In Episode IX CONFIRMS Daisy Ridley - The Rise of Skywalker

Daisy Ridley to aktorka, która w serii "Star Wars" wciela się w Rey. Okazuje się, że odtwórczyni głównej roli chciała zrezygnować w trakcie kręcenia "The Force Awakens".

Każda trylogia "Star Wars" miała swoich bohaterów. W prequelu zagrali Natalie Portman, Ewan McGregor i Hayden Christiansen. Oryginalna trylogia zapoznała fanów z Markiem Hamillem, Carrie Fisher i Harrisonem Fordem. W sequeli poznaliśmy Daisy Ridley, Johna Boyega i Oscara Isaaca. Okazuje się, że w trakcie kręcenia "The Force Awakens" był moment, w którym odtwórczyni roli Rey chciała zrezygnować z angażu. Dlaczego? 

Daisy Ridley chciała zrezygnować ze "Star Wars: The Force Awakens" 

Jak podaje comicbook.com, aktorka zmagała się z "syndromem oszusta". To psychologiczne zjawisko polega na zwątpienie w swoje umiejętności i osiągnięcia. Osoby z tym syndromem są przekonane, że są oszustami i nie zasługują na sukces, który osiągnęły. Jak Daisy skomentowała całą sprawę? 

Byłam przerażona. To było straszne. Czułam się źle i jeszcze wtedy nikogo nie znałam. Zajęło mi sporo czasu, żeby się porozumieć z ludźmi. [...] Pamiętam, że stałam za ścigaczem i było mnóstwo ludzi i ktoś trzymał nade mną parasol [...] i pamiętam, że pomyślałam: "nie potrafię tego zrobić, to nie jest w porządku"...

Przeczytaj także

"Star Wars IX": Kiedy premiera? 

Najnowsza część "Star Wars" trafi do kin 19 grudnia 2019 roku. Mimo że film będzie zakończeniem historii o Skywalkerach, Lucasfilm już pracuje nad dwiema zupełnie różnymi trylogiami. Obie prawdopodobnie będą rozgrywać się na długo przed wydarzeniami znanymi z poprzednich filmów "Star Wars". Na razie nie zdradzono szczegółów na ich temat. 

Zobacz także: W jakiej kolejności oglądać "Star Wars"? 

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.