Dan Aykroyd twierdzi, że powstaje 3. część "Pogromców duchów". Czy powróci oryginalna obsada?

Kamil Kacperski
15.11.2018 10:45
Dan Aykroyd twierdzi, że powstaje 3. część "Pogromców duchów". Czy powróci oryginalna obsada? Fot. materiały prasowe

Podczas rozmowy z AXS TV Aykroyd wyjawił, że obecnie powstaje scenariusz kontynuacji hitu z lat 80., w którym głównymi bohaterami prawdopodobnie znowu będą postaci z oryginalnych filmów. 

Fani "Pogromców duchów" mogą mieć powody do zadowolenia - po oryginalnym filmie z 1984 roku i sequelu "Pogromcy duchów 2" z 1989 roku, wygląda na to, że po 30 latach przerwy na wielkie ekrany wróci grupa naukowców zajmujących się duchami. Ze słów Dana Aykroyda wynika również, że prawdopodobnie powróci w starym, dobrze znanym składzie. 

Aktor-scenarzysta wystąpił w listopadzie 2018 roku w programie "Big Interview with Dan Rather" emitowanym na antenie telewizji AXS TV. Mężczyzna wyjawił, że obecnie powstaje scenariusz 3. filmu "Pogromcy duchów", w którym głównymi bohaterami prawdopodobnie znów będą doktorzy Stanz, Venkman, Winston Zeddemore i sekretarka Dana Barett. W filmie nie pojawi się niestety doktor Dr. Egon Spengler, ponieważ grający go Harold Ramis zmarł w 2014 roku.

Powstaną Pogromcy duchów 3?

Nie mniej, na pokładzie znaleźli by się najprawdopodobniej 3 pozostali muszkieterowie. Taką nadzieję ma przynajmniej Dan Aykroyd:

Scenariusz do nowych "Pogromców duchów" obecnie powstaje. Istnieje możliwość, że powrócą wszyscy trzej pozostali Pogromcy, czyli ja, Murray i Hudson. Moim zdaniem Billy (Murray) się zgodzi. Historia jest naprawdę dobra. Nawet jeżeli zagra ducha.

Aktor nie zdradził szczegółów dotyczących tego, czy film będzie powiązany z "Pogromcami duchów" z 2016 roku. Oryginalna obsada pojawiła się w tamtej produkcji w innych rolach, niż wcześniej, dlatego możemy wnioskować, że "Ghostbusters" z 2016 roku jest osadzony w alternatywnej rzeczywistości. Oczywiście Aykroyd nie zdradził, kiedy potencjalny sequel filmu z 1989 roku mógłby trafić do kin, ale możemy się spodziewać, że nie będzie to wcześniej, niż w 2021 roku. 

Cóż, jedyne co możemy zrobić, to puścić motyw przewodni z oryginalnych "Pogromców duchów" i mieć nadzieję, że 3. odsłona przygód naukowców w końcu pojawi się na wielkich ekranach. 

 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.